Marka Adı: BOE
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
17.3 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
1920(RGB)x1080, FHD 127PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
398,1(Y)x250,5(D)x4(D) mm
Ekran Tipi:
ADS, Normalde Siyah, Geçirgen
Görüş Açısı:
85/85/85/85 (Tip)(CR 10)
Parlaklık:
300cd/m2
Arayüz:
EDP
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
Defter, sağlık
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
BOE TFT LCD Ekranı
endüstriyel tft ekranı
1920x1080 TFT LCD Ekran
Ürün Açıklaması
Ürün Tanımı
Panel Modeli
NV173FHM-N41
Panel markası
BOE
Boyut (inç)
17.3 inç.
Panel Türü
a-Si TFT-LCD, LCM
Karar
1920 ((RGB) × 1080, FHD 127PPI
Piksel Biçimi
RGB Dikey Şerit
Modül Outsize ((mm)
398.1 ((H) × 250.5 ((V) × 4 ((D) mm
Ekran Kipi
ADS, normalde siyah, iletebilir.
LCD Aktif alanı ((mm)
381.888 ((W) × 214.812 ((H) mm
Yanıt Zamanı
30 (Tip) ((Tr+Td)
Renkleri Göster
262K 72% NTSC
Işık Kaynağı
WLED [10S6P], 15K saat, LED Sürücü ile
Görme açısı
85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10)
Dokunmatik Ekran
- Hayır.
Parlaklık
300 cd/m2 (Tip.)
Güç kaynağı
3.3V (Tip.)
Kontrast oranı
8001 (Tip) (TM)
Kullanılır
Not defteri, Sağlık
Çerçeve oranı
60Hz
Çevre
Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
Çalışma sıcaklığı: -0 ~ 50°C
LCM Arayüz Tipi
eDP (2 şerit), eDP1.2, HBR1 (2.7G/şerit), 30 pin Bağlantısı
FPC konektörü
UJU, IS050-L30B-C10, Pitch0.5mm
Ayrıntılar Resimler
Şirket Profili
Sık Sorulan Sorular
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%