BOE NV173FHM-N41 17,3 inch 1920x1080 FHD IPS sRGB eDP Notebook met 1080p Resolutie Healthcare TFT Scherm LCD Modules
Merknaam: BOE
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
17,3 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
1920(RGB)x1080, FHD 127PPI
Buitenmaatse module (mm):
398,1(H)x250,5(V)x4(D) mm
Weergavetype:
ADS, normaal zwart, doorlatend
Kijkhoek:
85/85/85/85 (type)(CR 10)
Helderheid:
300cd/m2
Interface:
EDP
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
Notitieboekje, gezondheidszorg
Garantie:
12 maanden
Markeren:
De Vertoning van BOE TFT LCD
Boe industrieel beeldscherm
1920x1080 TFT LCD-scherm
Productbeschrijving
Productbeschrijving
Paneelmodel
NV173FHM-N41
Paneelmerk
BOE
Grootte (inch)
17,3 inch
Paneeltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
1920(RGB)×1080, FHD 127PPI
Pixelformaat
RGB Verticale Stripe
Module Buitenafmetingen (mm)
398,1 (H)×250,5 (V)×4 (D) mm
Weergavemodus
ADS, Normaal Zwart, Transmissief
LCD Actief gebied (mm)
381,888 (B)×214,812 (H) mm
Responstijd
30 (Typ.)(Tr+Td)
Weergavekleuren
262K 72% NTSC
Lichtbron
WLED [10S6P], 15K uur, Met LED-driver
Kijkhoek
85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10)
Touchscreen
Zonder
Helderheid
300 cd/m² (Typ.)
Voeding
3,3V (Typ.)
Contrastverhouding
800:1 (Typ.) (TM)
Gebruikt voor
Notebook, Gezondheidszorg
Frame Ratio
60Hz
Omgeving
Opslag Temp.: -20 ~ 60 °C
Bedrijfstemperatuur: -0 ~50°C
LCM Interface Type
 eDP (2 Lanes), eDP1.2, HBR1 (2,7G/lane), 30-pins connector
FPC-connector
UJU, IS050-L30B-C10, Pitch 0,5 mm
Gedetailleerde Afbeeldingen
BOE NV173FHM-N41 17,3 inch 1920x1080 FHD IPS sRGB eDP Notebook met 1080p Resolutie Healthcare TFT Scherm LCD Modules 0
BOE NV173FHM-N41 17,3 inch 1920x1080 FHD IPS sRGB eDP Notebook met 1080p Resolutie Healthcare TFT Scherm LCD Modules 1
Bedrijfsprofiel
BOE NV173FHM-N41 17,3 inch 1920x1080 FHD IPS sRGB eDP Notebook met 1080p Resolutie Healthcare TFT Scherm LCD Modules 2
BOE NV173FHM-N41 17,3 inch 1920x1080 FHD IPS sRGB eDP Notebook met 1080p Resolutie Healthcare TFT Scherm LCD Modules 3
BOE NV173FHM-N41 17,3 inch 1920x1080 FHD IPS sRGB eDP Notebook met 1080p Resolutie Healthcare TFT Scherm LCD Modules 4
Veelgestelde Vragen
BOE NV173FHM-N41 17,3 inch 1920x1080 FHD IPS sRGB eDP Notebook met 1080p Resolutie Healthcare TFT Scherm LCD Modules 5
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%