Mitsubishi AA084SD11 Endüstriyel TFT Monitör Ekranı Yüksek Parlaklık 1200nit Ekran
Marka Adı: Mitsubishi
Model Numarası: AA084SD11
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Japonya
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
8,4 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
800x600
Modül Büyüklüğü (mm):
199,5(Y)x149(D) x10,2(D) mm
Görüş Açısı:
80/80/80/60 (Tip.)(CR 10)
Parlaklık:
1200cd/m2
Arayüz:
LVDS
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
15000 ton/yıl
Güç kaynağı:
3,3V (Tip.)
Kare Hızı:
SKD61
Vurgulamak:
Mitsubishi tft monitör ekranı
1200nit tft monitör ekranı
AA084SD11
Ürün Açıklaması
Mitsubishi 8.4 inç Endüstriyel TFT Ekran
Ana Özellikler
  • SVGA 800×600 çözünürlük 119 PPI
  • Ultra yüksek parlaklık: 1200 cd/m²
  • Geniş çalışma sıcaklığı: -30°C ila 80°C
  • LVDS arayüzü (1 kanal, 6/8-bit)
  • 600:1 kontrast oranı
  • 262K/16.7M renk desteği
  • Uzun ömürlü WLED arka aydınlatma (100K saat)
Teknik Özellikler
Panel Modeli AA084SD11
Panel Markası Mitsubishi
Boyut 8.4 inç
Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 800(RGB)×600, SVGA 119PPI
Modül Boyutları 199.5(G)×149(Y)×10.2(D) mm
Aktif Alan 170.4(G)×127.8(Y) mm
Ekran Modu TN, Normal Beyaz, Transmisif
Tepki Süresi 4/12 ms (Tip.)(Tr/Td)
Görüş Açısı 80/80/80/60 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık 1200 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 600:1 (Tip.)
Güç Kaynağı 3.3V (Tip.)
Arayüz LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 20 pin Konnektör
Çalışma Sıcaklığı -30°C ila 80°C
Depolama Sıcaklığı -30°C ila 80°C
Uygulamalar
Neden Wan Display'i Seçmelisiniz
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%