Mitsubishi AA084SD11 Industriële TFT Monitor Scherm Hoge Helderheid 1200nits Display
Merknaam: Mitsubishi
Modelnummer: AA084SD11
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Japan
Type:
TFT
Weergavegrootte:
8,4 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
800x600
Buitenmaatse module (mm):
199,5(H)x149(V) x10,2(D) mm
Kijkhoek:
80/80/80/60 (typ.)(CR 10)
Helderheid:
1200cd/m2
Interface:
LVDS
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
3000 m² per maand
Voeding:
3,3 V (typ.)
Framesnelheid:
Guangdong, China
Markeren:
Mitsubishi tft monitor scherm
1200nits tft monitor scherm
AA084SD11
Productbeschrijving
Mitsubishi 8,4 inch Industrial TFT Display
Belangrijkste kenmerken
  • SVGA 800×600 resolutie bij 119 PPI
  • Ultrahoge helderheid: 1200 cd/m2
  • Grote werktemperatuur: -30°C tot 80°C
  • LVDS-interface (1 ch, 6/8-bit)
  • 600:1 contrastverhouding
  • 262K/16.7M kleurenondersteuning
  • Langdurige WLED-achtergrondverlichting (100K uur)
Technische specificaties
Panelmodel AA084SD11
Panelmerk Mitsubishi
Grootte 8.4 inch
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 800 ((RGB) × 600, SVGA 119PPI
Afmetingen van de module 199.5 ((W) × 149 ((H) × 10.2 ((D) mm
Actief gebied 170.4 ((W) × 127.8 ((H) mm
Afbeeldingsmodus TN, normaal wit, transmisief
Reactietijd 4/12 ms (Type.) ((Tr/Td)
Zienhoek 80/80/80/60 (type)
Helderheid 1200 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 6001 (Typ.)
Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Interface LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pinnen Connector
Werktemperatuur -30°C tot 80°C
Bergingstemperatuur -30°C tot 80°C
Toepassingen
Waarom Wan Display kiezen
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%