AUO C070EAT01.0 7 inch TFT-LCD-module met 600nits Hoge helderheid LVDS-interface voor automotive display
Merknaam: AUO
Modelnummer: C070EAT01.0
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
7,0 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Oplossing:
1280 × 720 (WXGA, beeldverhouding 16:9)
Buitenmaatse module (mm):
170,2 (H) x 111,5 (V) x 8,7 (T)
Kijkhoek:
152,64 (H) x 91,584 (V)
Helderheid:
600cd/m2
Contrastverhouding:
1000: 1 (typ.) (TM)
Interface:
LVDS
Aanraakpaneel:
PCTP
Sollicitatie:
Industrieel, buiten hoge helderheid, automobiel
Garantie:
12 maanden
Markeren:
600nits Hoge helderheid 7 inch TFT-LCD-module
LVDS Interface Automotive Display
Een breed temperatuurbereik AUO C070EAT01.0
Productbeschrijving
AUO 7 inch WXGA Wide Temperature TFT-LCD-module
Belangrijkste kenmerken
  • 1280*720 WXGA-resolutie
  • 600 cd/m2 hoge helderheid voor uitstekend zicht in lichte omgevingen
  • LVDS-interface met 40-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 1000:1 contrastverhouding voor een betere beeldkwaliteit
  • Breed werktemperatuurbereik: -30°C tot 85°C
  • Uitgebreid opslagtemperatuurbereik: -40°C tot 95°C
Technische specificaties
Parametercategorie Parametergegevens Parameterwaarde
Basisinformatie Merken AUO (AU Optronics)
Modelnaam C070EAT01.0
Schermgrootte 7.0 inch (diagonaal)
Paneltype a-Si TFT-LCD-module (met geprojecteerd capacitief touchscreen)
Tooningsparameters Pixelrangschikking RGB verticale strook
Inheemse resolutie 1280 × 720 (WXGA, 16:9 beeldverhouding)
Typische helderheid 600 cd/m2
Typische contrastverhouding 1000:1
Kleurdiepte / Gamut 16.7M Kleuren / 8-bit
Zienhoek (U/D/L/R, CR≥10) 80° / 80° / 80° / 80°
Elektrische & Interface Signalinterface LVDS
Type aansluiting FPC met 40 pinnen
Achterlichttype WLED (witte LED)
Inlaatspanning 5V (hoofdvoeding)
Milieu & Mechanische Werktemperatuur -30°C ~ +85°C
Bergingstemperatuur -40°C ~ +95°C