IVO M123AWF4 R0 12,3 inch Automotive TFT Capacitive Touch Screen Display 1920x720
Merknaam: IVO
Modelnummer: M123AWF4 R0
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
12,3 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Oplossing:
1920(RGB)x720 167PPI
Buitenmaatse module (mm):
299,03x123,012x9,24 (HxVxD)
Kijkhoek:
85/85/85/85 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
940 cd/m² (std.)
Contrastverhouding:
1000:1 (typ.) (TM)
Signaalinterface:
LVDS (2 kanalen, 8-bit), connector 50 pinnen
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
Robuust industrieel buitendisplay met hoge helderheid
Omgeving:
Bedrijfstemperatuur: 30 ~ 85 °C; Opslagtemperatuur: -40 ~ 90 °C
Garantie:
12 maanden
Markeren:
Capacitieve TFT voor automobiel
1920x720 Automotive TFT
12.3 inch LCD touchscreen display
Productbeschrijving
IVO M123AWF4 R0 12,3 inch Industrial TFT Display met 1920x720 resolutie en breed temperatuurbereik capacitieve touch optioneel
een hoogwaardige 12,3 inch TFT-LCD-displaymodule met een resolutie van 1920×720,ontworpen voor veeleisende industriële en automobieltoepassingen die een betrouwbare werking in een breed temperatuurbereik met uitzonderlijke trillingsweerstand vereisen.
Belangrijkste kenmerken
  • 1920×720 resolutie met 167 PPI voor een heldere weergave
  • 940 cd/m2 hoge helderheid voor uitstekend zicht op het buitenoppervlak
  • IPS-technologie met kijkhoeken 85/85/85/85
  • LVDS-interface met 50-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 1000:1 contrastverhouding voor een betere beeldkwaliteit
  • WLED-achterlicht met een levensduur van 30.000 uur
  • 16.7M-kleurondersteuning met 75% NTSC-kleurengamma
  • Breed werktemperatuurbereik: -30°C tot 85°C
  • Hoge trillingsweerstand: 2,9 G (28,4 m/s2)
Technische specificaties
Panelmodel M123AWF4 R0
Panelmerk IVO
Grootte 12.3 inch
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1920 ((RGB) × 720, 167PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Afmetingen van de module 299.03×123.012×9.24 mm (H×V×D)
Afbeeldingsmodus IPS, meestal zwart, zender
Actief gebied 292.032 × 109,512 mm (W × H)
Reactietijd 25 ms (Type.)
Kleuren weergeven 16.7M, 75% NTSC
Lichtbron 10S4P WLED, 30 km uur
Zienhoek 85/85/85/85 (type)
Aanraking Zonder
Helderheid 940 cd/m2 (Type.)
Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Contrastverhouding 10001 (Typ.)
Framerate 60 Hz
Interface type LVDS (2 ch, 8-bit)
FPC-connector BJD, 101049-205050, pitch 0,5 mm
Bergingstemperatuur -40°C tot 90°C
Werktemperatuur -30°C tot 85°C
Vibratieniveau 2.9G (28,4 m/s2)
Toepassingen Buiten hoog helderheidsniveau, industrieel, automobiel display
Toepassingen
  • Industriële apparatuur en machines
  • Automatiseringsapparatuur
  • CNC-machine-displays
  • Display van de EV-oplader
  • Industrieel besturingsscherm
  • Robuust scherm
  • Buitenplaat met hoge helderheid
  • Vertoonplaten voor de auto
Aanpassingsopties
Capacitatieve aanraking optioneel.
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%