23,6 inch 1280x1280 LVDS rond LCD-scherm TFT-displaymodule DV236FBM-N00
Merknaam: BOE
Modelnummer: DV236FBM-N00
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
23,6 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Oplossing:
1280(RGB)x1280 54PPI
Buitenmaatse module (mm):
657 x 657 x 29,15 mm
Kijkhoek:
89/89/89/89 (typ.)(CR 10)
Ondersteuning kleur:
16,7 miljoen 72% NTSC
Helderheid:
1500cd/m2
Contrastverhouding:
1000:1 (typ.) (TM)
Lamptype:
WLED, 50.000 uur, met LED-driver
Interface:
LVDS (2 kanalen, 8-bit), 30-pins connector
Voeding:
12V (type.)
Aanraakscherm:
zonder
Sollicitatie:
Industrieel, rond display, digitale signage
Garantie:
12 maanden
Markeren:
1280x1280 rond lcd-scherm
LVDS rond lcd-scherm
23
Productbeschrijving
DV236FBM-N00 BOE Originele 23,6 inch 1280x1280 ronde LCD-displaymodule met LVDS-interface voor digitale signage
Belangrijkste kenmerken
  • 1280×1280 resolutie met 54 PPI voor heldere, gedetailleerde beelden
  • 1500 cd/m2 hoog helderheidsdisplay voor uitstekend zicht
  • ADS-technologie met kijkhoeken 89/89/89/89
  • LVDS-interface met 30-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 1000:1 contrastverhouding voor een betere beeldkwaliteit
  • WLED-achterlicht met een levensduur van 50.000 uur
  • 16.7M-kleurondersteuning met 72% NTSC-kleurengamma
  • Breed werktemperatuurbereik: -0°C tot 50°C
  • Ronde weergave voor gespecialiseerde toepassingen
Technische specificaties
Panelmodel DV236FBM-N00 Panelmerk BOE
Grootte 23.6 inch Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1280 ((RGB) × 1280, 54PPI Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 599.424 ((W) × 599.424 ((H) mm Reactietijd 14 ms (Type.) ((Tr+Td)
Kleuren weergeven 16.7M, 72% NTSC Lichtbron WLED, 50K uur, met LED Driver
Zienhoek 89/89/89/89 (type) Aanraakscherm Zonder
Helderheid 1500 cd/m2 (typisch) Stroomvoorziening 12V (type.)
Contrastverhouding 10001 (type) (TM) Framerate 60 Hz
Interface type LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector FPC-connector UJU, IS100-L30O-C23, Pitch 1,0 mm
Bergingstemperatuur -20°C tot 60°C Werktemperatuur -0°C tot 50°C
Primaire toepassingen Industriële, digitale signage, rond display
Toepassingen
  • Commerciële ronde vertoning
  • Digitale borden
  • Buitenschermen
  • Liftdisplay
Aanpassingsopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%