23.6 inç 1280x1280 LVDS Yuvarlak LCD Ekranı TFT Ekran Modülü DV236FBM-N00
Marka Adı: BOE
Model Numarası: DV236FBM-N00
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
23,6 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Çözünürlük:
1280(RGB) x1280 54PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
657x657x29,15 mm
Görüş Açısı:
89/89/89/89 (Tip.)(CR 10)
Destek Rengi:
16,7 milyon %72 NTSC
Parlaklık:
1500cd/m2
Kontrast Oranı:
1000:1 (Tip.) (TM)
Paketleme Detayları:
WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Arayüz:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
Güç kaynağı:
12V (Tip.)
OEM / DOM:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel, yuvarlak ekran, dijital tabela
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
1280x1280 yuvarlak LCD ekranı
LVDS yuvarlak LCD ekranı
23.6 inç yuvarlak TFT ekranı
Ürün Açıklaması
Yüksek performanslı 23.6 inçlik TFT-LCD ekran modülü, çeşitli çevresel koşullarda güvenilir görsel performansı gerektiren zorlu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır.Bu modelin seri üretimi ikinci çeyreğinde başladı.2022'de.
Temel Özellikler
  • Açık, ayrıntılı görüntüler için 54 PPI ile 1280×1280 çözünürlüğü
  • Mükemmel görünürlük için 1500 cd/m2 yüksek parlaklık ekranı
  • 89/89/89/89 bakış açıları ile ADS teknolojisi
  • Güvenilir veri aktarımı için 30 pinli konektörlü LVDS arayüzü
  • 1000Üstün görüntü kalitesi için:1 kontrast oranı
  • 50.000 saatlik ömrü olan WLED arka ışıklandırması
  • 16.7M renk desteği ile% 72 NTSC renk gamut
  • Geniş çalışma sıcaklık aralığı: -0°C-50°C
  • Uzman uygulamalar için yuvarlak görüntüleme biçimi
Teknik özellikler
Panel Modeli DV236FBM-N00 Panel markası BOE
Boyut 23.6 inç Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1280 ((RGB) × 1280, 54PPI Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 657 ((W) × 657 ((H) × 29.15 ((D) mm Ekran Kipi ADS, normalde siyah, iletebilir.
Etkin Alan 599.424 ((W) ×599.424 ((H) mm Yanıt Zamanı 14ms (Typ.) ((Tr+Td)
Renkleri Göster 16.7M,% 72 NTSC Işık Kaynağı WLED, 50K saat, LED Sürücü ile
Görme açısı 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) Dokunmatik Ekran - Hayır.
Parlaklık 1500 cd/m2 (Tip.) Güç kaynağı 12V (Tip.)
Kontrast oranı 10001 (Tip) (TM) Çerçeve Hızı 60Hz
Arayüz Tipi LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı FPC konektörü UJU, IS100-L30O-C23, Pitch 1.0mm
Depolama sıcaklığı -20°C ile 60°C arasında Çalışma sıcaklığı -0°C - 50°C
Başlıca Uygulamalar Endüstriyel, Dijital İşaret, Yuvarlak Ekran
Başvurular
  • Ticari yuvarlak ekran
  • Dijital işaretleme
  • Açık ekranlar
  • Asansör Ekranı
Kişiselleştirme Seçenekleri
Wan Display hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%