IVO M123AWF4 R0 12.3 İnç Otomotiv TFT Kapasitif Dokunmatik Ekran Ekran 1920x720
Marka Adı: IVO
Model Numarası: M123AWF4 R0
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
12,3 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Çözünürlük:
1920(RGB)x720 167PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
299,03x123,012x9,24 (YxDxD)
Görüş Açısı:
85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
940 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
1000:1 (Tip.) (TM)
Sinyal Arayüzü:
LVDS (2 kanal, 8 bit), Konektör 50 pin
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
Sağlam Endüstri Dış Mekan Yüksek Parlaklıkta Endüstriyel Ekran
Çevre:
Çalışma Sıcaklığı: 30 ~ 85 °C; Depolama Sıcaklığı: -40 ~ 90 °C
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
Kapasitif Otomotiv TFT
1920x720 Otomotiv TFT
12.3 İnç TFT LCD Dokunmatik Ekran
Ürün Açıklaması
Yüksek performanslı 12.3 inç TFT-LCD ekran modülü, 1920x720 çözünürlüğe sahip, zorlu endüstriyel ve otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. Geniş sıcaklık aralıklarında güvenilir çalışma ve olağanüstü titreşim direnci gerektiren uygulamalar için idealdir.
Ana Özellikler
  • Net ekran kalitesi için 1920x720 çözünürlük ve 167 PPI
  • Mükemmel dış mekan görünürlüğü için 940 cd/m² yüksek parlaklık
  • IPS teknolojisi, 85/85/85/85 izleme açıları
  • Güvenilir veri iletimi için 50 pinli konektöre sahip LVDS arayüzü
  • Üstün görüntü kalitesi için 1000:1 kontrast oranı
  • 30.000 saat ömürlü WLED arka aydınlatma
  • 16.7M renk desteği, %75 NTSC renk gamı
  • Geniş çalışma sıcaklığı aralığı: -30°C ila 85°C
  • Yüksek titreşim direnci: 2.9G (28.4 m/s²)
Teknik Özellikler
Panel Modeli M123AWF4 R0
Panel Markası IVO
Boyut 12.3 İnç
Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1920(RGB)×720, 167PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 299.03×123.012×9.24 mm (Y×V×D)
Ekran Modu IPS, Normalde Siyah, Transmisif
Aktif Alan 292.032×109.512 mm (G×Y)
Tepki Süresi 25 ms (Tip.)
Ekran Renkleri 16.7M, %75 NTSC
Işık Kaynağı 10S4P WLED, 30K saat
İzleme Açısı 85/85/85/85 (Tip.)
Dokunmatik Yok
Parlaklık 940 cd/m² (Tip.)
Güç Kaynağı 3.3V (Tip.)
Kontrast Oranı 1000:1 (Tip.)
Kare Hızı 60Hz
Arayüz Tipi LVDS (2 kanal, 8-bit)
FPC Konektörü BJD, 101049-205050, Hatve 0.5mm
Depolama Sıcaklığı -40°C ila 90°C
Çalışma Sıcaklığı -30°C ila 85°C
Titreşim Seviyesi 2.9G (28.4 m/s²)
Uygulamalar Dış Mekan Yüksek Parlaklık, Endüstriyel, Otomotiv Ekranı
Uygulamalar
  • Endüstriyel ekipman ve makineler
  • Otomasyon ekipmanı ekranları
  • CNC makine ekranları
  • Elektrikli Araç Şarj Cihazı Ekranı
  • Endüstriyel Kontrol Ekranı
  • Sağlam Ekran
  • Dış Mekan Yüksek Parlaklık Ekranı
  • Otomotiv ekranları
Özelleştirme Seçenekleri
Kapasitif Dokunmatik Opsiyonel.
Wan Display Hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%