Marka Adı: Tianma
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Guangdong, Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
10,4 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Arka Işık Türü:
6S6P WLED, 20K saat, Sürücü olmadan
Çözünürlük:
800(RGB)x600, SVGA 96PPI, 800(RGB)x600, SVGA 96PPI
Parlaklık:
400 cd/m² (Tip.), 400 cd/m² (Tip.)
Çalışma Sıcaklığı:
Çalışma: -20 ~ 70 °C ; Depolamak. : -30 ~ 80°C
Ekran Tipi:
TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Montaj Tipi:
Bağlayıcı
Ekran Boyutu:
236(G)x176,9(Y) x5,9(D) mm
İletişim arayüzü:
LVDS (1 kanal, 6 bit), 20 pinli Konektör
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Modül Büyüklüğü (mm):
236(G)x176,9(Y) x5,9(D) mm
Görüş Açısı:
70/70/60/70 (Tip.)(CR≥10)
Sinyal Arayüzü:
Dokunmatik panel:
olmadan
Garanti:
12 ay
Başvuru:
Endüstriyel Teşhir Sağlık Hizmetleri
Çevre:
Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Storage Temper
Vurgulamak:
Tianma TFT LCD ekranı
Tianma Endüstriyel TFT Ekranı
800x600 TFT LCD Ekranı
Ürün Açıklaması
Ürün Tanımı
Panel Modeli
TM104SDH01-40
Panel markası
Tianma
Boyut (inç)
10.4 inç
Panel Türü
a-Si TFT-LCD, LCM
Karar
800 ((RGB) × 600, SVGA 96PPI
Piksel Biçimi
RGB Dikey Şerit
Modül Outsize ((mm)
236 ((W) × 176.9 ((H) × 5.9 ((D)
Ekran Kipi
TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
LCD Aktif alanı ((mm)
211.2 ((W) × 158.4 ((H) mm
Yanıt Zamanı
10/15 (Tip) ((Tr/Td) ms
Renkleri Göster
262K % 50 NTSC
Işık Kaynağı
6S6P WLED, 20K saat, Sürücü yok.
Görme açısı
70/70/60/70 (Tip) ((CR≥10)
Dokunmak.
- Hayır.
Parlaklık
400 cd/m2 (Tip.)
Güç kaynağı
3.3V (Tip.)
Kontrast oranı
400: 1 (Tip) (TM)
Kullanılır
Endüstri, Sağlık
Çerçeve oranı
60Hz
Çevre
Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70°C
LCM Arayüz Tipi
LVDS (1 ch, 6 bit), 20 pin Bağlantı
FPC konektörü
HRS, DF19K-20P-1H, Pitch 1.0mm
Ayrıntılar Resimler
Şirket Profili
Sık Sorulan Sorular
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%