Merknaam: Tianma
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
10,4 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Type achtergrondverlichting:
6S6P WLED, 20K uur, zonder bestuurder
Oplossing:
800(RGB)x600, SVGA 96PPI, 800(RGB)x600, SVGA 96PPI
Helderheid:
400 cd/m² (standaard), 400 cd/m² (standaard)
Bedrijfstemperatuur:
In bedrijf: -20 ~ 70 °C; Opslag. : -30 ~ 80 °C
Weergavetype:
TN, normaal wit, doorlatend
Montagetype:
Connector
Schermgrootte:
236(B)x176,9(H) x5,9(D) mm
Communicatie-interface:
LVDS (1 kanaal, 6-bit), 20-pins connector
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Buitenmaatse module (mm):
236(B)x176,9(H) x5,9(D) mm
Kijkhoek:
70/70/60/70 (typ.) (CR≥10)
Signaalinterface:
Aanraakpaneel:
zonder
Garantie:
12 maanden
Sollicitatie:
Industriële display-gezondheidszorg
Omgeving:
Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C
Markeren:
Tiananma TFT LCD-display
Tianma industriële TFT-display
800 x 600 TFT LCD-scherm
Productbeschrijving
Beschrijving van de producten
Panelmodel
TM104SDH01-40
Panelmerk
Tianma
Grootte (inch)
10.4 inch
Paneltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
800 ((RGB) × 600, SVGA 96PPI
Pixelformaat
RGB verticale strook
Module Outsize (mm)
236 ((W) × 176,9 ((H) × 5,9 ((D)
Afbeeldingsmodus
TN, normaal wit, transmisief
LCD Actief gebied ((mm)
211.2 ((W) × 158.4 ((H) mm
Reactietijd
10/15 (Typ.) ((Tr/Td) ms
Kleuren weergeven
262K 50% NTSC.
Lichtbron
6S6P WLED, 20K uur, geen bestuurder
Zienhoek
70/70/60/70 (type)
Aanraking
Zonder
Helderheid
400 cd/m2 (Typ.)
Stroomvoorziening
3.3V (type.)
Contrastverhouding
400: 1 (Typ.) (TM)
Gebruikt voor:
Industrie, gezondheidszorg
Frameverhouding
60 Hz
Milieu
Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C
Werktemperatuur: -20 ~ 70°C
LCM-interface type
LVDS (1 ch, 6-bit), 20 pinnen
FPC-connector
HRS, DF19K-20P-1H, pitch 1,0 mm
Details Afbeeldingen
Profiel van het bedrijf
Veelgestelde vragen
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%