Tianma TM150TDSG71 1024x768 XGA TFT Ekran Dokunmatik Ekran LCD Panel 15.0 İnç
Marka Adı: Tianma
Model Numarası: TM150TDSG71
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Guangdong, Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
15,0 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Çözünürlük:
1024(RGB)x768, XGA 85PPI,
Ekran Tipi:
TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Modül Büyüklüğü (mm):
326,5(G)x253,5(Y) x12,1(D) mm
Parlaklık:
450 cd/m² (Tip.), 450 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
800 : 1 (Tip.) (TM)
Arka Işık Türü:
WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Görüş Açısı:
80/80/80/80 (Tip.)(CR≥10)
Sinyal Arayüzü:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 20 pinli Konektör
Dokunmatik panel:
olmadan
Garanti:
12 ay
Başvuru:
endüstriyel ekran
Çevre:
Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C; Storage Temper
Ambalaj bilgileri:
10 adet/kutu
Vurgulamak:
Tianma tft ekran dokunmatik ekran
LCD tft ekran dokunmatik ekran
1024x768 tft Panel
Ürün Açıklaması
Tianma TM150TDSG71 15.0 Inç Endüstriyel Ekran Modülü
Yüksek performanslı 15.0 inç TFT-LCD ekran paneli, 1024x768 XGA çözünürlüğü, 450 nit parlaklığı ve zorlu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış LVDS arayüzü.
Temel Özellikler
  • 15.0 inç XGA çözünürlüğü (1024×768) ve 85 PPI yoğunluğu
  • Mükemmel görünürlük için yüksek parlaklık 450 cd/m2
  • Güvenilir veri aktarımı için 20 pinli konektörlü LVDS arayüzü
  • 800:1 262K/16.2M ekran renkleriyle kontrast oranı
  • 50.000 saatlik ömrü olan WLED arka ışıklandırması
  • Endüstriyel sınıf çalışma sıcaklığı: -20°C'den 70°C'ye kadar
  • Kompakt modül boyutları: 326.5×253.5×12.1 mm
Teknik özellikler
Panel Modeli TM150TDSG71 Panel markası Tianma
Boyut 150.0 inç Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 326.5 ((W) × 253.5 ((H) × 12.1 ((D) mm Ekran Kipi TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Etkin Alan 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm Yanıt Zamanı 8ms (Typ.) ((Tr+Td)
Renkleri Göster 262K/16.2M 62% NTSC Işık Kaynağı WLED, 50K saat, LED Sürücü ile
Görme açısı 80/80/80/80 (Tip) Dokunmak. - Hayır.
Parlaklık 450 cd/m2 (Tip.) Güç kaynağı 3.3V (Tip.)
Kontrast oranı 8001 (Tip) (TM) Çerçeve Hızı 60Hz
Arayüz Tipi LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pin Bağlantı FPC konektörü STM, MSB24038P5, Pitch 1.25mm
Çalışma sıcaklığı -20°C ile 70°C arasında Depolama sıcaklığı -30°C ila 80°C
Başvurular
Kişiselleştirme Seçenekleri
Wan Display hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%