Tianma TM150TDSG71 1024x768 XGA TFT Display Touch Screen LCD-paneel 15,0 inch
Merknaam: Tianma
Modelnummer: TM150TDSG71
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
15,0 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Oplossing:
1024(RGB)x768, XGA 85PPI,
Weergavetype:
TN, normaal wit, doorlatend
Buitenmaatse module (mm):
326,5(B)x253,5(H) x12,1(D) mm
Helderheid:
450 cd/m² (standaard), 450 cd/m² (standaard)
Contrastverhouding:
800: 1 (typ.) (TM)
Type achtergrondverlichting:
WLED, 50.000 uur, met LED-driver
Kijkhoek:
80/80/80/80 (typ.) (CR≥10)
Signaalinterface:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector
Aanraakpaneel:
zonder
Garantie:
12 maanden
Sollicitatie:
industrieel scherm
Omgeving:
Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C
Verpakking Details:
10 STKS/doos
Markeren:
Tianma tft-display aanraakscherm
LCD-tft-display aanraakscherm
1024x768 tft paneel
Productbeschrijving
Tianma TM150TDSG71 15.0 inch Industrial Display Module
Belangrijkste kenmerken
  • 15.0-inch XGA resolutie (1024×768) met 85 PPI dichtheid
  • Hoge helderheid 450 cd/m2 voor uitstekend zicht
  • LVDS-interface met 20-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 800:1 contrastverhouding met 262K/16.2M weergave kleuren
  • WLED-achterlicht met een levensduur van 50.000 uur
  • Bedrijfs temperatuur: -20°C tot 70°C
  • Compacte module afmetingen: 326,5 × 253,5 × 12,1 mm
Technische specificaties
Panelmodel TM150TDSG71 Panelmerk Tianma
Grootte 15.0 inch Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm Reactietijd 8 ms (Type.) ((Tr+Td)
Kleuren weergeven 262K/16.2M 62% NTSC Lichtbron WLED, 50K uur, met LED Driver
Zienhoek 80/80/80/80 (type) Aanraking Zonder
Helderheid 450 cd/m2 (Typ.) Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Contrastverhouding 8001 (type) (TM) Framerate 60 Hz
Interface type LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pinnen Connector FPC-connector STM, MSB24038P5, Pitch 1,25 mm
Werktemperatuur -20°C tot 70°C Bergingstemperatuur -30°C tot 80°C
Toepassingen
Aanpassingsopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%