Transmissive AUO 15.6 Inch 1366x768 WXGA LCD TFT Modülü Panel G156XW01 V3
Marka Adı: AUO
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Guangdong, Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
15,6 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Arka Işık Türü:
WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Çözünürlük:
1366(RGB)x768, WXGA 100PPI, 1366(RGB)x768, WXGA 100PPI
Parlaklık:
400 cd/m² (Tip.), 400 cd/m² (Tip.)
Çalışma Sıcaklığı:
Çalışma.: -0 ~ 60 °C ; Depolamak. : -20 ~ 60°C
Ekran Tipi:
TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Montaj Tipi:
Bağlayıcı
Ekran Boyutu:
363,8(G)x215,9(Y) x9,8(D) mm
İletişim arayüzü:
LVDS (1 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Modül Büyüklüğü (mm):
363,8(G)x215,9(Y) x9,8(D) mm
Görüş Açısı:
85/85/80/80 (Tip.)(CR≥10)
Sinyal Arayüzü:
Dokunmatik panel:
olmadan
Garanti:
12 ay
Başvuru:
endüstriyel ekran
Çevre:
Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 60 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
Vurgulamak:
iletimli LCD tft modülü
1366x768 LCD TFT modülü
G156XW01
Ürün Açıklaması
AUO G156XW01 V3 15.6 İnç Endüstriyel LCD Ekran Modülü
400 nit parlaklığa sahip 1366×768 WXGA çözünürlüklü, yüksek performanslı 15.6 inç TFT-LCD panel, geniş çalışma sıcaklığı aralığı ve sağlam yapısıyla özellikle endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır.
Ana Özellikler
  • 15.6 inç diyagonal ekran, 1366×768 WXGA çözünürlük
  • Yüksek parlaklık: Mükemmel görünürlük için 400 cd/m²
  • Endüstriyel sınıf çalışma sıcaklığı: -0°C ila 60°C
  • Güvenilir bağlantı için 30 pinli konektörlü LVDS arayüzü
  • 50.000 saat ömürlü WLED arka aydınlatma
  • Normalde beyaz, transmissive modlu TN ekran teknolojisi
  • 16.2 milyon renk, %67 NTSC renk gamı
Teknik Özellikler
Panel Modeli G156XW01 V3 Panel Markası AUO
Boyut 15.6 İnç Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1366(RGB)×768, WXGA 100PPI Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 363.8(G)×215.9(Y)×9.8(D) mm Ekran Modu TN, Normalde Beyaz, Transmissive
Aktif Alan 344.232(G)×193.536(Y) mm Tepki Süresi 6/2 (Tip.)(Tr/Td) ms
Ekran Renkleri 16.2M %67 NTSC Işık Kaynağı WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Görüş Açısı 85/85/80/80 (Tip.)(CR≥10) Dokunmatik Yok
Parlaklık 400 cd/m² (Tip.) Güç Kaynağı 3.3V (Tip.)
Kontrast Oranı 500 : 1 (Tip.) (TM) Uygulama Endüstriyel
Yenileme Hızı 60Hz Depolama Sıcaklığı -20°C ila 60°C
Arayüz Tipi LVDS (1 kanal, 8-bit) FPC Konektörü JAE, FI-XB30SSL-HF15, Hatve 1.0mm
Endüstriyel Uygulamalar
Neden Wan Display'i Seçmelisiniz
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%