Transmissieve AUO 15,6 inch 1366x768 WXGA LCD TFT Module Paneel G156XW01 V3
Merknaam: AUO
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
15,6 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Type achtergrondverlichting:
WLED, 50.000 uur, met LED-driver
Oplossing:
1366(RGB)x768, WXGA 100PPI, 1366(RGB)x768, WXGA 100PPI
Helderheid:
400 cd/m² (standaard), 400 cd/m² (standaard)
Bedrijfstemperatuur:
In bedrijf: -0 ~ 60 °C; Opslag. : -20 ~ 60 °C
Weergavetype:
TN, normaal wit, doorlatend
Montagetype:
Connector
Schermgrootte:
363,8(B)x215,9(H) x9,8(D) mm
Communicatie-interface:
LVDS (1 kanaal, 8-bit), 30-pins connector
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Buitenmaatse module (mm):
363,8(B)x215,9(H) x9,8(D) mm
Kijkhoek:
85/85/80/80 (typ.) (CR≥10)
Signaalinterface:
Aanraakpaneel:
zonder
Garantie:
12 maanden
Sollicitatie:
industrieel scherm
Omgeving:
Operatietemperatuur: 0 ~ 60 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
Markeren:
transmissieve lcd tft module
1366x768 lcd tft module
G156XW01
Productbeschrijving
AUO G156XW01 V3 15,6 inch Industrial LCD Display Module
High-performance 15,6 inch TFT-LCD-paneel met een resolutie van 1366×768 WXGA met een helderheid van 400 nits,speciaal ontworpen voor industriële toepassingen met een breed temperatuurbereik en een robuuste constructie.
Belangrijkste kenmerken
  • 15.6 inch diagonaal display met 1366×768 WXGA resolutie
  • Hoge helderheid: 400 cd/m2 voor uitstekend zicht
  • Industriële bedrijfstemperatuur: -0°C tot 60°C
  • LVDS-interface met 30-pins connector voor betrouwbare verbinding
  • WLED-achterlicht met een levensduur van 50.000 uur
  • TN-displaytechnologie met normaal wit, transmisieve modus
  • 16.2 miljoen kleuren met 67% NTSC kleurengamma
Technische specificaties
Panelmodel G156XW01 V3 Panelmerk AUO
Grootte 15.6 inch Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1366 ((RGB) × 768, WXGA 100PPI Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 344.232 ((W) × 193.536 ((H) mm Reactietijd 6/2 (Typ.) ((Tr/Td) ms
Kleuren weergeven 16.2M 67% NTSC Lichtbron WLED, 50K uur, met LED Driver
Zienhoek 85/85/80/80 (type) Aanraking Zonder
Helderheid 400 cd/m2 (Typ.) Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Contrastverhouding 500: 1 (Typ.) (TM) Toepassing Industrieel
Framerate 60 Hz Bergingstemperatuur -20°C tot 60°C
Interface type LVDS (1 ch, 8-bit) FPC-connector JAE, FI-XB30SSL-HF15, pitch 1,0 mm
Industriële toepassingen
Waarom Wan Display kiezen
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%