7 inç HD Endüstriyel TFT Ekran Renkli Monitör Tianma TM101JDHG38-00 VoIP Telefon için
Marka Adı: Tianma
Model Numarası: TM101JDHG38-00
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Guangdong, Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
10,1 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Arka Işık Türü:
6S5P WLED, 30K saat, LED Sürücülü
Çözünürlük:
1280(RGB)x800, WXGA 149PPI, 1280(RGB)x800, WXGA 149PPI
Parlaklık:
400 cd/m² (Tip.), 400 cd/m² (Tip.)
Çalışma Sıcaklığı:
Çalışma: -20 ~ 70 °C ; Depolamak. : -30 ~ 80°C
Ekran Tipi:
SFT, Normalde Siyah, Geçirgen
Montaj Tipi:
Bağlayıcı
Ekran Boyutu:
231,22(Y)x150,6(D) x6,6(D) mm
İletişim arayüzü:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 40 pinli Konektör
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Modül Büyüklüğü (mm):
231,22(Y)x150,6(D) x6,6(D) mm
Görüş Açısı:
85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Sinyal Arayüzü:
Dokunmatik panel:
olmadan
Garanti:
12 ay
Başvuru:
Endüstriyel Ekran VİOP Telefon Sağlık
Çevre:
Çalışma Sıcaklığı: 20 ~ 70 °C; Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
Vurgulamak:
7 inç endüstriyel tft ekran
VOIP Telefon Endüstriyel TFT Ekranı
Tianma 7 inç HD TFT renkli monitör
Ürün Açıklaması
Tianma TM101JDHG38-00 10.1 inçlik TFT-LCD panelli
Endüstriyel VOIP telefonları ve sağlık ekipmanları uygulamaları için tasarlanmış 1280×800 WXGA çözünürlüğü ve LVDS arayüzü ile yüksek performanslı 10.1 inçlik TFT-LCD ekran modülü.
Ürün Genel Görünümü
TM101JDHG38-00, Tianma Microelectronics Co., Ltd. tarafından geliştirilen 10.1 inçlik çapraz TFT-LCD ekran panelidir.Bu endüstriyel sınıf ekran modülü, entegre dokunmatik işlevsellik olmadan olağanüstü görsel performans sağlar..
Temel Özellikler
  • Keskin, ayrıntılı görüntüler için 149 PPI ile yüksek çözünürlüklü 1280×800 WXGA ekranı
  • Geniş 85 derece bakış açısı çoklu perspektiflerden netlik sağlar
  • Güvenilir veri aktarımı için 40 pin FPC konektörü olan LVDS arayüzü
  • Endüstriyel uygulamalar için optimize edilmiş yatay yönelim tasarımı
  • 16.7 milyon renk derinliği % 50 NTSC renk gamı ile
  • Kapak camı ve kapasitif dokunuş ile mevcut özelleştirme seçenekleri
Teknik özellikler
Panel Modeli TM101JDHG38-00 Panel markası Tianma
Boyut 10.1 inç Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1280 ((RGB) × 800, WXGA 149PPI Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 231.22 ((H) × 150.6 ((V) × 6.6 ((D) mm Ekran Kipi SFT, Normalde Siyah, İletişimsel
Etkin Alan 216.96 ((W) × 135.6 ((H) mm Yanıt Zamanı 25 ms (Tip.)
Renkleri Göster 262K/16.7M % 50 NTSC Işık Kaynağı 6S5P WLED, 30K saat, LED Sürücü ile
Görme açısı 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10) Dokunmak. - Hayır.
Parlaklık 400 cd/m2 (Tip.) Güç kaynağı 3.3V (Tip.)
Kontrast oranı 8001 (Tip.) Uygulama Endüstriyel, VOIP Telefon, Sağlık
Çerçeve Hızı 60Hz Çevre Depolama sıcaklığı: -30~80°C
Çalışma sıcaklığı: -20~70°C
Arayüz Tipi LVDS (1 ch, 6/8-bit) FPC konektörü JAE, HD1S040HA1, 0,5 mm'lik bir pitch
Başvurular
Bu görüntüleme modülü özellikle şunlar için tavsiye edilir:
  • Endüstriyel ekipman
  • Sağlık ürünleri
  • VOIP telefonları
  • Endüstriyel izleme uygulamaları
Toplu üretim 2019'un birinci çeyreğinde başladı.
Kişiselleştirme Seçenekleri
Wan Display hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%