7 inch HD Industrial TFT Display Kleurmonitor Tianma TM101JDHG38-00 Voor VOIP telefoon
Merknaam: Tianma
Modelnummer: TM101JDHG38-00
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
10,1 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Type achtergrondverlichting:
6S5P WLED, 30.000 uur, met LED-driver
Oplossing:
1280(RGB)x800, WXGA 149PPI, 1280(RGB)x800, WXGA 149PPI
Helderheid:
400 cd/m² (standaard), 400 cd/m² (standaard)
Bedrijfstemperatuur:
In bedrijf: -20 ~ 70 °C; Opslag. : -30 ~ 80 °C
Weergavetype:
SFT, normaal zwart, doorlatend
Montagetype:
Connector
Schermgrootte:
231,22(H)x150,6(V) x6,6(D) mm
Communicatie-interface:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 40-pins connector
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Buitenmaatse module (mm):
231,22(H)x150,6(V) x6,6(D) mm
Kijkhoek:
85/85/85/85 (typ.) (CR≥10)
Signaalinterface:
Aanraakpaneel:
zonder
Garantie:
12 maanden
Sollicitatie:
Industrieel display VIOP Telefoon Gezondheidszorg
Omgeving:
Bedrijfstemperatuur: 20 ~ 70 °C; Opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C
Markeren:
7 inch industriële TFT-display
VoIP-telefoon industrieel TFT-display
Tianma 7 inch hd tft kleuren monitor
Productbeschrijving
Tianma TM101JDHG38-00 10,1 inch TFT-LCD Paneel
Productoverzicht
Belangrijkste Kenmerken
  • Hoge resolutie 1280×800 WXGA-display met 149 PPI voor scherpe, gedetailleerde beelden
  • Brede kijkhoek van 85 graden zorgt voor duidelijkheid vanuit meerdere perspectiepers
  • LVDS-interface met 40-pins FPC-connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • Horizontaal oriëntatieontwerp geoptimaliseerd voor industriële toepassingen
  • 16,7 miljoen kleurendiepte met 50% NTSC-kleurengamma
  • Aanpassingsopties beschikbaar met afdekglas en capacitieve aanraking
Technische Specificaties
Paneelmodel TM101JDHG38-00 Paneelmerk Tianma
Grootte 10,1 inch Paneeltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1280(RGB)×800, WXGA 149PPI Pixelformaat RGB Verticale Streep
Moduleafmetingen 231,22(H)×150,6(V)×6,6(D) mm Weergavemodus SFT, Normaal Zwart, Transmissief
Actief Gebied 216,96(B)×135,6(H) mm Responstijd 25 ms (Typ.)
Weergavekleuren 262K/16,7M 50% NTSC Lichtbron 6S5P WLED, 30K uur, Met LED-driver
Kijkhoek 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) Aanraking Zonder
Helderheid 400 cd/m² (Typ.) Voeding 3,3V (Typ.)
Contrastverhouding 800:1 (Typ.) Toepassing Industrieel, VOIP-telefoon, Gezondheidszorg
Framesnelheid 60Hz Omgeving Opslag Temp.: -30~80°C
Bedrijfstemperatuur: -20~70°C
Interfacetype LVDS (1 kanaal, 6/8-bit) FPC-connector JAE, HD1S040HA1, Pitch 0,5 mm
Toepassingen
Deze displaymodule wordt specifiek aanbevolen voor:
  • Industriële apparatuur
  • Medische apparaten
  • VOIP-telefoons
  • Industriële monitoringtoepassingen
Massaproductie begon in Q1 2019.
Aanpassingsopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%