LCM 10.4 Inch TFT LCD Monitör Paneli Mitsubishi AA104XD02 Toplu Üretim
Marka Adı: Mitsubishi
Model Numarası: AA104XD02
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Japonya
Ekran Boyutu:
10,4 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Ekran Tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Modül Büyüklüğü (mm):
230(G)x180,2(Y) x11(D) mm
Çözünürlük:
1024(RGB)x768, XGA 123PPI, 1024(RGB)x768, XGA 123PPI
Parlaklık:
600nit, 600cd/m2
Kontrast Oranı:
700:1 (Tip.) (TM)
Görüş Açısı:
80/80/65/65 (Tip.)(CR≥10)
Arayüz:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 20 pinli Konektör
Dokunmatik panel:
olmadan
Arka Işık Türü:
2 telli WLED, 100K saat, Sürücüsüz
Çalışma Sıcaklığı:
Depolama : -30 ~ 80 °C Çalışma : 30 ~ 80 °C
Başvuru:
Endüstriyel
MPQ:
10 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
LCM 10 tft LCD monitörü
Seri üretim 10 tft LCD monitörü
AA104XD02
Ürün Açıklaması
AA104XD02 Mitsubishi 10.4 Inç Endüstriyel Ekran Modülü
Yüksek performanslı 10.4 inçlik TFT-LCD ekran paneli, geniş sıcaklık ortamlarında güvenilir görsel performansı gerektiren zorlu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır.
Bu modelin seri üretimi 1. çeyrekte başlıyor.2009, artık üretilmiyor.
Temel Özellikler
  • Açık, ayrıntılı görüntüler için 123 PPI ile 1024×768 XGA çözünürlüğü
  • Mükemmel görünürlük için 600 cd/m2 yüksek parlaklık ekranı
  • 80/80/65/65 bakış açısıyla TN teknolojisi
  • Güvenilir veri aktarımı için 20 pinli konektörlü LVDS arayüzü
  • 700Üstün görüntü kalitesi için:1 kontrast oranı
  • 100.000 saatlik ömrü olan WLED arka ışık
  • NTSC renk gamutunun % 40'u ile 262K/16.7M renk desteği
  • Geniş çalışma sıcaklık aralığı: -30°C ila 80°C
Teknik özellikler
Panel Modeli AA104XD02
Panel markası Mitsubishi
Boyut 10.4 inç
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1024 ((RGB) × 768, XGA 123PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 230 ((W) × 180.2 ((H) × 11 ((D) mm
Ekran Kipi TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Etkin Alan 210.4 ((W) × 157.8 ((H) mm
Yanıt Zamanı 4/12 ms (Typ.) ((Tr/Td)
Renkleri Göster 262K/16.7M % 40 NTSC
Işık Kaynağı 2 telli WLED, 100K saat
Görme açısı 80/80/65/65 (Tip)
Dokunmatik Ekran - Hayır.
Parlaklık 600 cd/m2 (Tip.)
Güç kaynağı 3.3V (Tip.)
Kontrast oranı 7001 (Tip) (TM)
Çerçeve oranı 60Hz
Çalışma sıcaklığı -30°C ila 80°C
Depolama sıcaklığı -30°C ila 80°C
LCM Arayüz Tipi LVDS (1 ch, 6/8-bit)
FPC konektörü JAE, FI-SE20P-HFE, 1.25mm'lik bir pitch
Başvurular
  • Endüstriyel ekipman ve makineler
  • Sağlık tıbbi cihazları
  • Dış ve sert ekranlar
  • Asansör Ekranı
  • Güvenlik Monitörü Ekranı
  • Otomasyon Ekipmanı Ekranı
  • CNC Makinesi Ekranı
Kişiselleştirme Seçenekleri
Wan Display hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%