LCM 10,4 inch TFT LCD Monitor Panel Mitsubishi AA104XD02 Massaproductie
Merknaam: Mitsubishi
Modelnummer: AA104XD02
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Japan
Weergavegrootte:
10,4 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Weergavetype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Buitenmaatse module (mm):
230(B)x180,2(H) x11(D) mm
Oplossing:
1024(RGB)x768, XGA 123PPI, 1024(RGB)x768, XGA 123PPI
Helderheid:
600nits, 600cd/m2
Contrastverhouding:
700:1 (standaard) (TM)
Kijkhoek:
80/80/65/65 (type)
Interface:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector
Aanraakpaneel:
zonder
Type achtergrondverlichting:
2 snaren WLED, 100.000 uur, zonder driver
Bedrijfstemperatuur:
Opslag: -30 ~ 80 °C In bedrijf: 30 ~ 80 °C
Sollicitatie:
Industrieel
MPQ:
10 STUKS
Garantie:
12 maanden
Markeren:
LCM 10 tft lcd-monitor
Massaproductie 10 tft lcd-monitor
AA104XD02
Productbeschrijving
AA104XD02 Mitsubishi 10,4 inch Industrial Display Module
Hoogwaardig 10,4 inch TFT-LCD-displaypaneel met 1024×768 XGA-resolutie, ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen die een betrouwbare visuele prestatie vereisen in omgevingen met grote temperaturen.
De massaproductie van dit model begint in het eerste kwartaal.2009, niet meer in productie.
Belangrijkste kenmerken
  • 1024×768 XGA-resolutie met 123 PPI voor heldere, gedetailleerde beelden
  • 600 cd/m2 hoog helderheidsdisplay voor uitstekend zicht
  • TN-technologie met kijkhoeken 80/80/65/65
  • LVDS-interface met 20-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 700:1 contrastverhouding voor een betere beeldkwaliteit
  • WLED-achterlicht met een levensduur van 100.000 uur
  • 262K/16.7M kleurenondersteuning met 40% NTSC kleurengamma
  • Breed werktemperatuurbereik: -30°C tot 80°C
Technische specificaties
Panelmodel AA104XD02
Panelmerk Mitsubishi
Grootte 10.4 inch
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1024 ((RGB) × 768, XGA 123PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Afmetingen van de module 230 ((W) × 180,2 ((H) × 11 ((D) mm
Afbeeldingsmodus TN, normaal wit, transmisief
Actief gebied 210.4 ((W) × 157.8 ((H) mm
Reactietijd 4/12 ms (Type.) ((Tr/Td)
Kleuren weergeven 262K/16.7M 40% NTSC
Lichtbron 2 snaren WLED, 100K uur
Zienhoek 80/80/65/65 (type)
Aanraakscherm Zonder
Helderheid 600 cd/m2 (Typ.)
Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Contrastverhouding 7001 (type) (TM)
Frameverhouding 60 Hz
Werktemperatuur -30°C tot 80°C
Bergingstemperatuur -30°C tot 80°C
LCM-interface type LVDS (1 ch, 6/8-bit)
FPC-connector JAE, FI-SE20P-HFE, pitch 1,25 mm
Toepassingen
  • Industriële apparatuur en machines
  • Medische hulpmiddelen voor gezondheidszorg
  • Buiten- en robuuste schermen
  • Liftdisplay
  • Beveiligingsmonitor
  • Automatiseringsapparatuur
  • CNC-machine-display
Aanpassingsopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%