BOE 15.6 Inch Endüstriyel TFT Ekran LCD Modülü 1920x1080 500Nits EV156FHM-N10
Marka Adı: BOE
Model Numarası: EV156FHM-N10
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Guangdong, Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
15,6 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Modül Büyüklüğü (mm):
363,8(G)x216(Y) x9,9(D) mm
Çözünürlük:
1920(RGB)x1080, FHD 141PPI, 1920(RGB)x1080, FHD 141PPI
Görüş Açısı:
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
500 nit, 500cd/m2
Kontrast Oranı:
1200:1 (Tip.) (TM)
Arayüz:
eDP (2 Şerit), HBR1 (2,7G/şerit), 30 pimli Konektör
Arka Işık Türü:
8S4P WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Çevre:
Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 60 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
Başvuru:
Endüstriyel Sağlık
MPQ:
15 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
EV156FHM Endüstriyel TFT Ekranı
500nit Endüstriyel TFT Ekran
EV156FHM 15 inçlik LCD monitörü
Ürün Açıklaması
EV156FHM-N10 BOE 15,6 İnç TFT LCD Ekran Modülü
1920*1080 FHD çözünürlüğe sahip, güvenilir görsel performans gerektiren zorlu endüstriyel ve sağlık uygulamaları için tasarlanmış yüksek performanslı 15,6 inç TFT-LCD ekran paneli.
Ürün Genel Bakışı
Ana Özellikler
  • Keskin, ayrıntılı görüntüler için 141 PPI ile 1920*1080 FHD çözünürlük
  • Mükemmel görünürlük için 500 cd/m² yüksek parlaklıkta ekran
  • 89/89/89/89 görüş açılarına sahip ADS teknolojisi
  • Güvenilir veri iletimi için 30 pinli konektörlü eDP arayüzü
  • Üstün görüntü kalitesi için 1200:1 kontrast oranı
  • 50.000 saat ömürlü WLED arka aydınlatma
  • 16,7M renk desteği ve %79 NTSC renk gamı
  • Geniş çalışma sıcaklığı aralığı: -0°C ila 60°C
Teknik Özellikler
Panel Modeli EV156FHM-N10
Panel Markası BOE
Boyut 15,6 inç
Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1920(RGB)*1080, FHD 141PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 363,8(Y)*216(D)*9,9(G) mm
Ekran Modu ADS, Normalde Siyah, Transmisif
Aktif Alan 344,16(G)*193,59(Y) mm
Tepki Süresi 20ms (Tip.)(Tr+Td)
Ekran Renkleri 16,7M %79 NTSC
Işık Kaynağı WLED [8S4P], 50K saat, LED Sürücülü
Görüş Açısı 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Dokunmatik Ekran Olmadan
Parlaklık 500 cd/m² (Tip.)
Güç Kaynağı 3,3V (Tip.)
Kontrast Oranı 1200:1 (Tip.) (TM)
Uygulama Endüstriyel Sağlık
Yenileme Hızı 60Hz
Depolama Sıcaklığı -20°C ila 60°C
Çalışma Sıcaklığı -0°C ila 60°C
LCM Arayüz Tipi eDP (2 Lane), HBR1 (2,7G/lane), 30 pinli Konektör
FPC Konektörü STM, MSAK24025P30, Hatve 0,5mm
Uygulamalar
  • Endüstriyel ekipman ve makineler
  • Sağlık tıbbi cihazları
  • Asansör Ekranı
  • Güvenlik Monitörü Ekranı
  • POS / Kiosk Ekranı
  • Otomasyon Ekipmanı Ekranı
  • CNC Makine Ekranı
Özelleştirme Seçenekleri
Wan Display Hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%