BOE 15,6 inch industrieel TFT-display LCD-module 1920x1080 500 nits EV156FHM-N10
Merknaam: BOE
Modelnummer: EV156FHM-N10
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
15,6 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Buitenmaatse module (mm):
363,8(B)x216(H) x9,9(D) mm
Oplossing:
1920(RGB)x1080, FHD 141PPI, 1920(RGB)x1080, FHD 141PPI
Kijkhoek:
89/89/89/89 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
500 nits, 500 cd/m2
Contrastverhouding:
1200:1 (typ.) (TM)
Interface:
eDP (2 rijstroken), HBR1 (2,7G/lane), 30-pins connector
Type achtergrondverlichting:
8S4P WLED, 50.000 uur, met LED-driver
Omgeving:
Operatietemperatuur: 0 ~ 60 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
Sollicitatie:
Industriële gezondheidszorg
MPQ:
15 -stks
Garantie:
12 maanden
Markeren:
EV156FHM Industrieel TFT-display
Industrieel TFT-scherm van 500 nits
EV156FHM 15 inch tft lcd monitor
Productbeschrijving
EV156FHM-N10 BOE 15,6 inch TFT LCD Display Module
Hoogwaardig 15,6 inch TFT-LCD-displaypaneel met 1920*1080 FHD-resolutie, ontworpen voor veeleisende industriële en gezondheidszorgtoepassingen die betrouwbare visuele prestaties vereisen.
Productoverzicht
De massaproductie van dit model begon in het tweede kwartaal van 2019.
Belangrijkste kenmerken
  • 1920*1080 FHD-resolutie met 141 PPI voor scherpe, gedetailleerde beelden
  • 500 cd/m2 hoog helderheidsdisplay voor uitstekend zicht
  • ADS-technologie met kijkhoeken 89/89/89/89
  • eDP-interface met 30-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 1200:1 contrastverhouding voor een betere beeldkwaliteit
  • WLED-achterlicht met een levensduur van 50.000 uur
  • 16.7M-kleurondersteuning met 79% NTSC-kleurengamma
  • Breed werktemperatuurbereik: -0°C tot 60°C
Technische specificaties
Panelmodel EV156FHM-N10
Panelmerk BOE
Grootte 15.6 inch
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1920 ((RGB) * 1080, FHD 141PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Afmetingen van de module 363.8(H) *216(V) *9.9(D) mm
Afbeeldingsmodus ADS, meestal zwart, transmittief
Actief gebied 344.16 ((W) *193.59 ((H) mm
Reactietijd 20 ms (Type.) ((Tr+Td)
Kleuren weergeven 16.7M 79% NTSC
Lichtbron WLED [8S4P], 50K uur, met LED Driver
Zienhoek 89/89/89/89 (type)
Aanraakscherm Zonder
Helderheid 500 cd/m2 (Typ.)
Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Contrastverhouding 12001 (type) (TM)
Toepassing Gezondheidszorg in de industrie
Framerate 60 Hz
Bergingstemperatuur -20°C tot 60°C
Werktemperatuur -0°C tot 60°C
LCM-interface type eDP (2 Lanes), HBR1 (2.7G/lane), 30 pins Connector
FPC-connector STM, MSAK24025P30, Pitch 0,5 mm
Toepassingen
  • Industriële apparatuur en machines
  • Medische hulpmiddelen voor gezondheidszorg
  • Liftdisplay
  • Beveiligingsmonitor
  • POS / Kiosk Display
  • Automatiseringsapparatuur
  • CNC-machine-display
Aanpassingsopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%