Mitsubishi AA121XP01 12.1 Inch XGA IPS TFT-LCD Ekran Modülü, LVDS Arayüzü ve Geniş Sıcaklık Arası
Marka Adı: Mitsubishi
Model Numarası: AA121XP01
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Japonya
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
12,1 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Anahat Dim.:
260,5x203x10 (YxDxD)
Çözünürlük:
1024(RGB)×768, XGA 105PPI
Renk Derinliği:
262K/16,7M %72 NTSC
Kontrast Oranı:
1000 : 1 (Tip.) (TM)
Ekran Tipi:
SWV, Normalde Siyah, Aktarıcı
Görüş Açısı:
85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Ödeme Koşulları:
500 cd/m² (Tip.)
Sinyal Türü:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), Konektör 20 pin
Arka ışık:
WLED, 100K saat, LED Sürücülü
çevre:
Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
mitsubishi tft lcd ekran
mitsubishi endüstriyel tft ekran
xga tft lcd ekran
Ürün Açıklaması
Mitsubishi AA121XP01 12.1 Inch XGA IPS TFT-LCD Ekran Modülü
Yüksek performanslı 12.1 inçlik TFT-LCD ekran modülü, geniş sıcaklık ortamlarında güvenilir çalışmayı gerektiren zorlu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır.
Temel Özellikler
  • 1024×768 XGA çözünürlüğü, olağanüstü görüntü açıklığı için 105 PPI ile
  • Parlak ortamlarda mükemmel görünürlük için 500 cd/m2 parlaklık
  • Konsistent görüntü kalitesi için geniş görüntüleme açıları ile IPS teknolojisi
  • Güvenilir veri aktarımı için 20 pinli konektörlü LVDS arayüzü
  • 1000Üstün görüntü kalitesi için:1 kontrast oranı
  • 100.000 saatlik ömrü olan WLED arka ışık
  • 262K/16.7M renk desteği ile% 72 NTSC renk gamı
  • Genişletilmiş çalışma sıcaklık aralığı: -30°C ila 80°C
  • Geniş depolama sıcaklık aralığı: -30°C ila 80°C
Teknik özellikler
Marka Mitsubishi Model P/N AA121XP01
Çapraz Boyut 12.1 inç Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1024 ((RGB) × 768, XGA 105PPI Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 245.76 ((W) × 184.32 ((H) mm Bezel Açılışı 249.0 ((W) × 187.5 ((H) mm
Parlaklık 500 cd/m2 (tipik) Kontrast oranı 10001 (Tipik)
Görme açısı 85/85/85/85 (Tipik, CR≥10) Çalışma Modu SWV, normalde siyah, ışınlayıcı.
Yanıt Zamanı 12/12 ms (Tipik, Tr/Td) Renk Derinliği 262K/16.7M, % 72 NTSC
Arka ışık WLED, 100K saat, LED Sürücü ile Kütle 600 g (Tipik)
Yenilenme Hızı 60Hz Voltaj kaynağı 3.3V (Tipik)
Sinyal Türü LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pin Bağlantı Dokunmatik ekran - Hayır.
Çalışma sıcaklığı -30°C ila 80°C Depolama sıcaklığı -30°C ila 80°C
Başvurular
Kişiselleştirme Seçenekleri
Kapasitif dokunmatik ekran entegrasyon çözümleri talep üzerine mevcuttur.
Wan Display hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%