Mitsubishi AA121XP01 12,1 inch XGA IPS TFT-LCD Display Module met LVDS-interface en breed temperatuurbereik
Merknaam: Mitsubishi
Modelnummer: AA121XP01
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Japan
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
12,1 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Omtrek afm.:
260,5x203x10 (HxVxD)
Oplossing:
1024 ((RGB) × 768, XGA 105PPI
Kleurdiepte:
262K/16,7M 72% NTSC
Contrastverhouding:
1000: 1 (typ.) (TM)
Weergavetype:
Transmissive SWV, normaal Zwart,
Kijkhoek:
85/85/85/85 (typ.) (CR≥10)
Luminantie:
500 cd/m² (std.)
Signaaltype:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), connector 20-pins
Achtergrondverlichting:
WLED, 100.000 uur, met LED-driver
Milieu:
Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C Bedieningstemperatuur: -30 ~ 80 °C
Garantie:
12 maanden
Markeren:
Mitsubishi TFT lcd display
Mitsubishi Industrial TFT display
xga tft lcd display
Productbeschrijving
Mitsubishi AA121XP01 12,1 inch XGA IPS TFT-LCD Display Module
Hoogwaardige 12,1 inch TFT-LCD-displaymodule met 1024×768 XGA-resolutie, ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen die een betrouwbare werking in grote temperatuuromgevingen vereisen.
De massaproductie begon in het derde kwartaal van 2015. Dit product is stopgezet (EOL).
Belangrijkste kenmerken
  • 1024×768 XGA-resolutie met 105 PPI voor uitzonderlijke scherpte
  • Helderheid van 500 cd/m2 voor uitstekend zicht in lichte omgevingen
  • IPS-technologie met brede kijkhoeken voor een consistente beeldkwaliteit
  • LVDS-interface met 20-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 1000:1 contrastverhouding voor een betere beeldkwaliteit
  • WLED-achterlicht met een levensduur van 100.000 uur
  • 262K/16.7M kleurenondersteuning met 72% NTSC kleurengamma
  • Uitgebreid werktemperatuurbereik: -30°C tot 80°C
  • Breed opslagtemperatuurbereik: -30°C tot 80°C
Technische specificaties
Merken Mitsubishi Model P/N AA121XP01
Diagonale grootte 12.1 inch Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1024 ((RGB) × 768, XGA 105PPI Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 245.76 ((W) × 184.32 ((H) mm Bezelopening 249.0(W) ×187.5 ((H) mm
Luminansie 500 cd/m2 (typisch) Contrastverhouding 10001 (typisch)
Zienhoek 85/85/85/85 (typisch, CR≥10) Werkstand SWV, meestal zwart, transmisief
Reactietijd 12/12 ms (typisch, Tr/Td) Kleurdiepte 262K/16.7M, 72% NTSC
Achterlicht WLED, 100K uur, met LED Driver De massa 600 g (typisch)
Vernieuwingssnelheid 60 Hz Spanningsvoorziening 3.3V (typisch)
Type signaal LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pinnen Connector Aanraakscherm Zonder
Werktemperatuur -30°C tot 80°C Bergingstemperatuur -30°C tot 80°C
Toepassingen
Aanpassingsopties
Op aanvraag beschikbare capacitieve touchscreen-integratieoplossingen.
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%