Marka Adı: AUO
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
18,5 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
1366(RGB)x768, WXGA 84PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
430,4(G)x254,7(Y)x11,1(D)
Görüş Açısı:
85/85/80/80 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
450cd/m2
Sinyal Arayüzü:
LVDS (1 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel
Garanti:
12 ay
Giriş Gerilimi:
5,0V (Tip.)
Vurgulamak:
Endüstriyel LCD ekran
AUO TFT LCD Ekranı
auo endüstriyel tft ekran
Ürün Açıklaması
Ürün Açıklaması
Panel Modeli
G185XW01 V201
Panel Markası
AUO
Boyut (inç)
18.5 inç
Panel Tipi
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük
1366(RGB)×768, WXGA 84PPI
Piksel Formatı
RGB Dikey Şerit
Modül Dış Boyutları (mm)
409.8(G)×230.4(Y) mm
Ekran Modu
TN, Normal Beyaz, Transmisif
LCD Aktif Alanı (mm)
409.8(G)×230.4(Y) mm
Tepki Süresi
3.5/1.5 (Tip.)(Tr/Td)
Ekran Renkleri
16.7M %70 NTSC
Işık Kaynağı
WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Görüş Açısı
85/85/80/80 (Tip.)(CR≥10)
Dokunmatik Ekran
Yok
Parlaklık
450 cd/m² (Tip.)
Güç Kaynağı
5.0V (Tip.)
Kontrast Oranı
1000:1 (Tip.) (TM)
Kullanım Alanı
Endüstriyel
Yenileme Hızı
60Hz
Ortam
Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
Çalışma Sıcaklığı: -0 ~ 60 °C
LCM Arayüz Tipi
LVDS (1 kanal, 8-bit), 30 pin Konnektör
FPC konnektörü
P-two, 187145-30091-3, Pitch 1.0m
Detaylı Görseller
Şirket Profili
SSS
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%