Merknaam: AUO
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
18,5 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
1366(RGB)x768, WXGA 84PPI
Buitenmaatse module (mm):
430,4(B)x254,7(H)x11,1(D)
Kijkhoek:
85/85/80/80 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
450cd/m2
Signaalinterface:
LVDS (1 kanaal, 8-bit), 30-pins connector
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
Industrieel
Garantie:
12 maanden
Ingangsspanning:
5,0 V (typ.)
Markeren:
LCD-industriële beeldschermen
AUO TFT LCD-scherm
auo industriële tft display
Productbeschrijving
Productbeschrijving
Paneelmodel
G185XW01 V201
Paneelmerk
AUO
Grootte (inch)
18,5 inch
Paneeltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
1366(RGB)×768, WXGA 84PPI
Pixelformaat
RGB Verticale Stripe
Module Buitenafmetingen (mm)
409,8 (B)×230,4 (H) mm
Weergavemodus
TN, Normaal Wit, Transmissief
LCD Actief gebied (mm)
409,8 (B)×230,4 (H) mm
Responstijd
3,5/1,5 (Typ.)(Tr/Td)
Weergavekleuren
16,7M 70% NTSC
Lichtbron
WLED, 50K uur, Met LED-driver
Kijkhoek
85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10)
Touchscreen
Zonder
Helderheid
450 cd/m² (Typ.)
Voeding
5,0V (Typ.)
Contrastverhouding
1000:1 (Typ.) (TM)
Gebruikt voor
Industrieel
Framefrequentie
60Hz
Omgeving
Opslagtemp.: -20 ~ 60 °C
Bedrijfstemperatuur: -0 ~ 60 °C
LCM Interface Type
FPC-connector
P-twee, 187145-30091-3, Pitch 1,0 mm
Gedetailleerde afbeeldingen
Bedrijfsprofiel
Veelgestelde vragen
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%