Marka Adı: IVO
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
10,1 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
1024(RGB)x600, WSVGA 117PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
244(Y)x143(D) x12,9(D) mm
Görüş Açısı:
80/80/80/80 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
500cd/m2
Sinyal Arayüzü:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 20 pinli Konektör
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel
Garanti:
12 ay
Giriş Gerilimi:
3,3V (Tip.)
Vurgulamak:
1024x600 TFT LCD Ekranı
1024x600 Endüstriyel TFT Ekranı
WSVGA TFT LCD Ekranı
Ürün Açıklaması
Ürün Açıklaması
Panel Modeli
M101GWN9 R0
Panel Markası
IVO
Boyut (inç)
10.1 inç
Panel Tipi
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük
1024(RGB)×600, WSVGA 117PPI
Piksel Formatı
RGB Dikey Şerit
Modül Dış Boyutları(mm)
244(Y)×143(D) ×12.9(K) mm
Görüntüleme Modu
TN, Normal Beyaz, Transmisif
LCD Aktif Alanı(mm)
222.72(G)×125.28(Y) mm
Tepki Süresi
16 (Tip.)(Tr+Td)
Görüntü Renkleri
262K/16.7M 45% NTSC
Işık Kaynağı
WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Görüş Açısı
80/80/80/80 (Tip.)(CR≥10)
Dokunmatik Ekran
Yok
Parlaklık
500 cd/m² (Tip.)
Güç Kaynağı
3.3V (Tip.)
Kontrast Oranı
500:1 (Tip.) (TM)
Kullanım Alanı
Endüstriyel
Kare Oranı
60Hz
Ortam
Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 85°C
Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 85°C
LCM Arayüz Tipi
LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 20 pin Konnektör
FPC konnektörü
STM, MSB240420HD, Hatve 1.25mm
Detaylı Görseller
Şirket Profili
SSS
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%