IVO M101GWN9 R0 10.1 inch 1024x600 WSVGA TFT-LCD Panel Wide Temperature Industrial 500 nits LVDS Interface LCM Display Module
Merknaam: IVO
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
10,1 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
1024(RGB)x600, WSVGA 117PPI
Buitenmaatse module (mm):
244(H)x143(V)x12,9(D)mm
Kijkhoek:
80/80/80/80 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
500cd/m2
Signaalinterface:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
Industrieel
Garantie:
12 maanden
Ingangsspanning:
3,3 V (typ.)
Markeren:
1024x600 TFT LCD-Vertoning
1024 x 600 industriële TFT-display
WSVGA TFT LCD-scherm
Productbeschrijving
IVO M101GWN9 R0 10.1 inch 1024x600 WSVGA TFT-LCD Panel Wide Temperature Industrial 500 nits LVDS Interface LCM Display Module 0
Productbeschrijving
Paneelmodel
M101GWN9 R0
Paneelmerk
IVO
Grootte (inch)
10,1 inch
Paneeltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
1024(RGB)×600, WSVGA 117PPI
Pixelformaat
RGB Verticale streep
Module Buitenafmetingen (mm)
244(H)×143(V) ×12,9(D) mm
Weergavemodus
TN, Normaal Wit, Transmissief
LCD Actief gebied (mm)
222,72(B)×125,28(H) mm
Responstijd
16 (typ.)(Tr+Td)
Weergavekleuren
262K/16,7M 45% NTSC
Lichtbron
WLED, 50K uur, Met LED-driver
Kijkhoek
80/80/80/80 (typ.)(CR≥10)
Touchscreen
Zonder
Helderheid
500 cd/m² (typ.)
Voeding
3,3V (typ.)
Contrastverhouding
500:1 (typ.) (TM)
Gebruikt voor
Industrieel
Framefrequentie
60Hz
Omgeving
Opslagtemp.: -30 ~ 85°C
Bedrijfstemperatuur: -30 ~ 85°C
LCM Interface Type
LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20-pins connector
FPC connector
STM, MSB240420HD, Pitch 1,25 mm
IVO M101GWN9 R0 10.1 inch 1024x600 WSVGA TFT-LCD Panel Wide Temperature Industrial 500 nits LVDS Interface LCM Display Module 1
IVO M101GWN9 R0 10.1 inch 1024x600 WSVGA TFT-LCD Panel Wide Temperature Industrial 500 nits LVDS Interface LCM Display Module 2
Gedetailleerde afbeeldingen
Bedrijfsprofiel
IVO M101GWN9 R0 10.1 inch 1024x600 WSVGA TFT-LCD Panel Wide Temperature Industrial 500 nits LVDS Interface LCM Display Module 3
IVO M101GWN9 R0 10.1 inch 1024x600 WSVGA TFT-LCD Panel Wide Temperature Industrial 500 nits LVDS Interface LCM Display Module 4
IVO M101GWN9 R0 10.1 inch 1024x600 WSVGA TFT-LCD Panel Wide Temperature Industrial 500 nits LVDS Interface LCM Display Module 5
IVO M101GWN9 R0 10.1 inch 1024x600 WSVGA TFT-LCD Panel Wide Temperature Industrial 500 nits LVDS Interface LCM Display Module 6
IVO M101GWN9 R0 10.1 inch 1024x600 WSVGA TFT-LCD Panel Wide Temperature Industrial 500 nits LVDS Interface LCM Display Module 7
IVO M101GWN9 R0 10.1 inch 1024x600 WSVGA TFT-LCD Panel Wide Temperature Industrial 500 nits LVDS Interface LCM Display Module 8
IVO M101GWN9 R0 10.1 inch 1024x600 WSVGA TFT-LCD Panel Wide Temperature Industrial 500 nits LVDS Interface LCM Display Module 9
Veelgestelde vragen
IVO M101GWN9 R0 10.1 inch 1024x600 WSVGA TFT-LCD Panel Wide Temperature Industrial 500 nits LVDS Interface LCM Display Module 10
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%