BOE MV238FHM-N20 23.8 Inch 1920x1080 FHD 3 taraflı TFT-LCD Masaüstü Monitörü 30 Pin Bağlayıcı 250cd/m2 Parlaklık
Marka Adı: BOE
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
23,8 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
1920(RGB)x1080, FHD 92PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
535(G)x313(Y)x13,2(D) mm
Görüş Açısı:
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
250cd/m2
Sinyal Arayüzü:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
Masaüstü Monitörü
Garanti:
12 ay
Giriş Gerilimi:
5,0V (Tip.)
Vurgulamak:
BOE TFT LCD Ekranı
endüstriyel tft ekranı
1920x1080 TFT LCD Ekran
Ürün Açıklaması
BOE MV238FHM-N20 23.8 Inch 1920x1080 FHD 3 taraflı TFT-LCD Masaüstü Monitörü 30 Pin Bağlayıcı 250cd/m2 Parlaklık 0
Ürün Açıklaması
Panel Modeli
MV238FHM-N20
Panel Markası
BOE
Boyut (inç)
18.5 inç
Panel Tipi
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük
1920(RGB)×1080, FHD 92PPI
Piksel Formatı
RGB Dikey Şerit
Modül Dış Boyutları (mm)
535(G)×313(Y) ×13.2(D) mm
Ekran Modu
HADS, Normalde Siyah, Transmisif
LCD Aktif Alanı (mm)
527.04(G)×296.46(Y) mm
Tepki Süresi
14 (Tip.)(G'den G'ye)
Ekran Renkleri
16.7M 74% NTSC
Işık Kaynağı
16S4P WLED, 30K saat, Sürücüsüz
Görüş Açısı
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Dokunmatik Ekran
Yok
Parlaklık
250 cd/m² (Tip.)
Güç Kaynağı
5.0V (Tip.)
Kontrast Oranı
1000:1 (Tip.) (TM)
Kullanım Alanı
Masaüstü Monitör
Yenileme Hızı
75Hz
Ortam
Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
Çalışma Sıcaklığı: -0 ~ 50 °C
LCM Arayüz Tipi
LVDS (2 kanal, 8-bit), 30 pin Konnektör
FPC konnektörü
UJU, IS100-L30R-C23, Pitch 1.0m
BOE MV238FHM-N20 23.8 Inch 1920x1080 FHD 3 taraflı TFT-LCD Masaüstü Monitörü 30 Pin Bağlayıcı 250cd/m2 Parlaklık 1
BOE MV238FHM-N20 23.8 Inch 1920x1080 FHD 3 taraflı TFT-LCD Masaüstü Monitörü 30 Pin Bağlayıcı 250cd/m2 Parlaklık 2
Detaylı Görseller
Şirket Profili
BOE MV238FHM-N20 23.8 Inch 1920x1080 FHD 3 taraflı TFT-LCD Masaüstü Monitörü 30 Pin Bağlayıcı 250cd/m2 Parlaklık 3
BOE MV238FHM-N20 23.8 Inch 1920x1080 FHD 3 taraflı TFT-LCD Masaüstü Monitörü 30 Pin Bağlayıcı 250cd/m2 Parlaklık 4
BOE MV238FHM-N20 23.8 Inch 1920x1080 FHD 3 taraflı TFT-LCD Masaüstü Monitörü 30 Pin Bağlayıcı 250cd/m2 Parlaklık 5
BOE MV238FHM-N20 23.8 Inch 1920x1080 FHD 3 taraflı TFT-LCD Masaüstü Monitörü 30 Pin Bağlayıcı 250cd/m2 Parlaklık 6
BOE MV238FHM-N20 23.8 Inch 1920x1080 FHD 3 taraflı TFT-LCD Masaüstü Monitörü 30 Pin Bağlayıcı 250cd/m2 Parlaklık 7
BOE MV238FHM-N20 23.8 Inch 1920x1080 FHD 3 taraflı TFT-LCD Masaüstü Monitörü 30 Pin Bağlayıcı 250cd/m2 Parlaklık 8
BOE MV238FHM-N20 23.8 Inch 1920x1080 FHD 3 taraflı TFT-LCD Masaüstü Monitörü 30 Pin Bağlayıcı 250cd/m2 Parlaklık 9
SSS
BOE MV238FHM-N20 23.8 Inch 1920x1080 FHD 3 taraflı TFT-LCD Masaüstü Monitörü 30 Pin Bağlayıcı 250cd/m2 Parlaklık 10
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%