BOE MV238FHM-N20 23,8 inch 1920x1080 FHD 3-zijdige randloze TFT-LCD desktopmonitor 30-pins connector 250cd/m2 helderheid
Merknaam: BOE
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
23,8 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
1920(RGB)x1080, FHD 92PPI
Buitenmaatse module (mm):
535(B)x313(H)x13,2(D) mm
Kijkhoek:
89/89/89/89 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
250cd/m2
Signaalinterface:
LVDS (2 kanalen, 8-bit), 30-pins connector
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
Desktopmonitor
Garantie:
12 maanden
Ingangsspanning:
5,0 V (typ.)
Markeren:
De Vertoning van BOE TFT LCD
Boe industrieel beeldscherm
1920x1080 TFT LCD-scherm
Productbeschrijving
BOE MV238FHM-N20 23,8 inch 1920x1080 FHD 3-zijdige randloze TFT-LCD desktopmonitor 30-pins connector 250cd/m2 helderheid 0
Beschrijving van de producten
Panelmodel
MV238FHM-N20
Panelmerk
BOE
Grootte (inch)
18.5 inch
Paneltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI
Pixelformaat
RGB verticale strook
Module Outsize (mm)
535 ((W) × 313 ((H) × 13,2 ((D) mm
Afbeeldingsmodus
HADS, meestal zwart, transmisief
LCD Actief gebied ((mm)
527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm
Reactietijd
14 (Type) (G tot G)
Kleuren weergeven
16.7M 74% NTSC
Lichtbron
16S4P WLED, 30K uur, zonder bestuurder.
Zienhoek
89/89/89/89 (type)
Aanraakscherm
Zonder
Helderheid
250 cd/m2 (Typ.)
Stroomvoorziening
5.0V (type.)
Contrastverhouding
10001 (type) (TM)
Gebruikt voor:
Desktopmonitor
Frameverhouding
75 Hz
Milieu
Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C
Werktemperatuur: -0 ~ 50 °C
LCM-interface type
LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector
FPC-connector
UJU, IS100-L30R-C23, pitch 1,0m
BOE MV238FHM-N20 23,8 inch 1920x1080 FHD 3-zijdige randloze TFT-LCD desktopmonitor 30-pins connector 250cd/m2 helderheid 1
BOE MV238FHM-N20 23,8 inch 1920x1080 FHD 3-zijdige randloze TFT-LCD desktopmonitor 30-pins connector 250cd/m2 helderheid 2
Details Afbeeldingen
Profiel van het bedrijf
BOE MV238FHM-N20 23,8 inch 1920x1080 FHD 3-zijdige randloze TFT-LCD desktopmonitor 30-pins connector 250cd/m2 helderheid 3
BOE MV238FHM-N20 23,8 inch 1920x1080 FHD 3-zijdige randloze TFT-LCD desktopmonitor 30-pins connector 250cd/m2 helderheid 4
BOE MV238FHM-N20 23,8 inch 1920x1080 FHD 3-zijdige randloze TFT-LCD desktopmonitor 30-pins connector 250cd/m2 helderheid 5
BOE MV238FHM-N20 23,8 inch 1920x1080 FHD 3-zijdige randloze TFT-LCD desktopmonitor 30-pins connector 250cd/m2 helderheid 6
BOE MV238FHM-N20 23,8 inch 1920x1080 FHD 3-zijdige randloze TFT-LCD desktopmonitor 30-pins connector 250cd/m2 helderheid 7
BOE MV238FHM-N20 23,8 inch 1920x1080 FHD 3-zijdige randloze TFT-LCD desktopmonitor 30-pins connector 250cd/m2 helderheid 8
BOE MV238FHM-N20 23,8 inch 1920x1080 FHD 3-zijdige randloze TFT-LCD desktopmonitor 30-pins connector 250cd/m2 helderheid 9
Veelgestelde vragen
BOE MV238FHM-N20 23,8 inch 1920x1080 FHD 3-zijdige randloze TFT-LCD desktopmonitor 30-pins connector 250cd/m2 helderheid 10
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%