Marka Adı: Sharp
Model Numarası: LQ104S1LG81
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Guangdong, Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
10.4 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Ekran Tipi:
TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Modül Büyüklüğü (mm):
246,5(Y)x179,3(D)x13(D) mm
Çözünürlük:
800(RGB)x600, SVGA 96PPI, 800(RGB)x600, SVGA 96PPI
Parlaklık:
420cd/m2, 420cd/m2
Görüş Açısı:
70/70/50/70 (Tip.)(CR≥10)
Arka Işık Türü:
WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Arayüz:
LVDS (1 kanal, 6 bit), 20 pinli Konektör
Çalışma Sıcaklığı:
Çalışma : -30 ~ 80 °C ; Depolama: -30 ~ 80 °C
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
15000 ton/yıl
MPQ:
20 adet
Garanti:
12 ay
Ambalaj bilgileri:
20 adet/kutu
Vurgulamak:
10.4 inç endüstriyel TFT ekranı
Geniş Sıcaklık Aralığı TFT-LCD Modülü
LVDS Arayüzü Endüstriyel Gösterge Paneli
Ürün Açıklaması
10,4 İnç SVGA 800x600 TFT-LCD Endüstriyel Ekran Paneli
Geniş sıcaklık ortamlarında güvenilir görsel performans gerektiren zorlu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış, LVDS arayüzlü yüksek performanslı 10,4 inç TFT-LCD ekran paneli.
Ana Özellikler
  • Net, ayrıntılı görüntüler için 96 PPI ile 800x600 SVGA çözünürlük
  • Mükemmel görünürlük için 420 cd/m² parlaklık
  • 70/70/50/70 görüş açılarına sahip TN teknolojisi
  • Güvenilir veri iletimi için 20 pinli konektörlü LVDS arayüzü
  • Üstün görüntü kalitesi için 600:1 kontrast oranı
  • 50.000 saat ömürlü WLED arka aydınlatma
  • 262K renk desteği ve %42 NTSC renk gamı
  • Geniş çalışma sıcaklığı aralığı: -30°C ila 80°C
Teknik Özellikler
Panel Modeli LQ104S1LG81 Panel Markası Sharp
Boyut 10,4 inç Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 800(RGB)×600, SVGA 96PPI Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 246,5(Y)×179,3(D)×13(G) mm Ekran Modu TN, Normalde Beyaz, Transmisif
Aktif Alan 211,2(G)×158,4(Y) mm Tepki Süresi 35ms (Tip.)
Ekran Renkleri 262K, %42 NTSC Işık Kaynağı WLED, 50K saat
Görüş Açısı 70/70/50/70 (Tip.)(CR≥10) Dokunmatik Ekran Olmadan
Parlaklık 420 cd/m² (Tip.) Güç Kaynağı 3,3V (Tip.)
Kontrast Oranı 600:1 (Tip.) Kare Hızı 60Hz
Arayüz Tipi LVDS (1 kanal, 6-bit), 20 pin FPC Konektörü JAE, FI-SEB20P-HFE, Hatve 1,25mm
Çalışma Sıcaklığı -30°C ila 80°C Depolama Sıcaklığı -35°C ila 80°C
Uygulamalar
  • Endüstriyel ekipman ve makineler
  • Asansör Ekranı
  • Güvenlik Monitörü Ekranı
  • Otomasyon Ekipmanı Ekranı
  • CNC Makine Ekranı
Özelleştirme Seçenekleri
Wan Display Hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%