LQ104S1LG81 10,4 inch SVGA 800x600 Industriële TFT-display met breed temperatuurbereik -30 tot 80°C TFT-LCD-module
Merknaam: Sharp
Modelnummer: LQ104S1LG81
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
10,4 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Weergavetype:
TN, normaal wit, doorlatend
Buitenmaatse module (mm):
246,5(H)x179,3(V)x13(D) mm
Oplossing:
800(RGB)x600, SVGA 96PPI, 800(RGB)x600, SVGA 96PPI
Helderheid:
420cd/m2, 420cd/m2
Kijkhoek:
70/70/50/70 (typ.) (CR≥10)
Type achtergrondverlichting:
WLED, 50.000 uur, met LED-driver
Interface:
LVDS (1 kanaal, 6-bit), 20-pins connector
Bedrijfstemperatuur:
In bedrijf: -30 ~ 80 °C; Opslag.: -30 ~ 80 °C
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
3000 m² per maand
MPQ:
20 -stcs
Garantie:
12 maanden
Verpakking Details:
20pcs/box
Markeren:
10.4 inch Industrial TFT Display
TFT-LCD-module met groot temperatuurbereik
Industrieel displaypaneel met LVDS-interface
Productbeschrijving
10.4 inch SVGA 800x600 TFT-LCD Industrial Display Panel
Hoogwaardig 10,4 inch TFT-LCD-displaypaneel met LVDS-interface, ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen die een betrouwbare visuele prestatie vereisen in omgevingen met hoge temperaturen.
Productstatus:Dit model begon met massaproductie in het tweede kwartaal van 2012 en is stopgezet.
Belangrijkste kenmerken
  • 800×600 SVGA-resolutie met 96 PPI voor heldere, gedetailleerde beelden
  • 420 cd/m2 helderheid voor uitstekend zicht
  • TN-technologie met 70/70/50/70 kijkhoeken
  • LVDS-interface met 20-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 600:1 contrastverhouding voor een betere beeldkwaliteit
  • WLED-achterlicht met een levensduur van 50.000 uur
  • 262K-kleurondersteuning met 42% NTSC-kleurengamma
  • Breed werktemperatuurbereik: -30°C tot 80°C
Technische specificaties
Panelmodel LQ104S1LG81 Panelmerk Scherp
Grootte 10.4 inch Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 800 ((RGB) × 600, SVGA 96PPI Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 211.2 ((W) × 158.4 ((H) mm Reactietijd 35 ms (typisch)
Kleuren weergeven 262K, 42% NTSC Lichtbron WLED, 50 km uur
Zienhoek 70/70/50/70 (type) Aanraakscherm Zonder
Helderheid 420 cd/m2 (Typ.) Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Contrastverhouding 6001 (Typ.) Framerate 60 Hz
Interface type LVDS (1 ch, 6-bit), 20 pinnen FPC-connector JAE, FI-SEB20P-HFE, pitch 1,25 mm
Werktemperatuur -30°C tot 80°C Bergingstemperatuur -35°C tot 80°C
Toepassingen
  • Industriële apparatuur en machines
  • Liftdisplay
  • Beveiligingsmonitor
  • Automatiseringsapparatuur
  • CNC-machine-display
Aanpassingsopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%