AA084XD11 Mitsubishi 8.4 Inch Led Backlit TFT LCD Ekran Paneli XGA 1024x768 1000cd/M2
Marka Adı: Mitsubishi
Model Numarası: AA084XD11
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
8,4 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Çözünürlük:
1024(RGB)x768, XGA 152PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
199,5(Y)x149(D) x10,2(D) mm
Görüş Açısı:
85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
1000cd/m2
Kontrast Oranı:
1000:1 (Tip.) (TM)
Arayüz:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 20 pinli Konektör
OEM / DOM:
olmadan
Işık kaynağı:
WLED [2 dize], 100K saat, W/O Sürücü
Çevre:
Operating Temperature: -30 ~ 80 °C ; Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C; Storage Temper
Başvuru:
Endüstriyel, Dış Mekan Yüksek Parlaklık
MPQ:
20 adet
Garanti:
12 ay
Ambalaj bilgileri:
20 adet/kutu
Vurgulamak:
Mitsubishi LED arka ışıklı LCD ekranı
1000 cd/m2 LED arka ışıklı LCD ekran
Mitsubishi TFT ekran paneli
Ürün Açıklaması
Mitsubishi AA084XD11 8.4 Inç XGA Endüstriyel Ekranı
1024×768 XGA çözünürlüğü ile yüksek performanslı 8,4 inçlik TFT-LCD ekran modülü,Çok yüksek parlaklık ve geniş sıcaklık aralıkları boyunca güvenilir çalışma gerektiren zorlu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır.
Temel Özellikler
  • Olağanüstü görüntü açıklığı için 152 PPI ile 1024×768 XGA çözünürlüğü
  • Parlak ortamlarda mükemmel görünürlük için 1000 cd/m2 ultra yüksek parlaklık
  • 85/85/85/85 görüntüleme açıları SWV görüntüleme teknolojisi ile
  • Güvenilir veri aktarımı için 20 pinli konektörlü LVDS arayüzü
  • 1000Üstün görüntü kalitesi için:1 kontrast oranı
  • 100.000 saatlik ömrü olan WLED arka ışık
  • 262K/16.7M renk desteği
  • Geniş çalışma sıcaklık aralığı: -30°C ila 80°C
Teknik özellikler
Panel Modeli AA084XD11 Panel markası Mitsubishi
Boyut 8.4 inç Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1024 ((RGB) × 768, XGA 152PPI Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 199.5 ((H) × 149 ((V) × 10.2 ((D) mm Ekran Kipi SWV, normalde siyah, ışınlayıcı.
Etkin Alan 170.496 ((W) × 127.872 ((H) mm Yanıt Zamanı 12/12 ms (Typ.) ((Tr/Td)
Renkleri Göster 262K/16.7M Işık Kaynağı WLED [2 dize], 100K saat
Görme açısı 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10) Dokunmatik Ekran - Hayır.
Parlaklık 1000 cd/m2 (Tip.) Güç kaynağı 3.3V (Tip.)
Kontrast oranı 10001 (Tip.) Uygulama Endüstriyel, Dışarıda yüksek parlaklık
Çerçeve Hızı 60Hz Çalışma sıcaklığı -30°C ila 80°C
Arayüz Tipi LVDS (1 ch, 6 bit) Depolama sıcaklığı -30°C ila 80°C
Bağlantı 20 pin, JAE FI-SEB20P-HFE, 1.25mm'lik bir pitch
Başvurular
  • Endüstriyel ekipman ve makineler
  • Otomatik ekipman ekranları
  • Dışarıda yüksek parlaklık uygulamaları
  • CNC makine ekranları
  • Tıbbi ekipman
  • EV şarj cihazı ekranı
  • Endüstriyel Kontrol Ekranı
Kişiselleştirme Seçenekleri
Wan Display hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%