AA084XD11 Mitsubishi 8.4 Inch Led Backlit TFT LCD Display Panel XGA 1024x768 1000cd/M2
Merknaam: Mitsubishi
Modelnummer: AA084XD11
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
8,4 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Oplossing:
1024(RGB)x768, XGA 152PPI
Buitenmaatse module (mm):
199,5(H)x149(V) x10,2(D) mm
Kijkhoek:
85/85/85/85 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
1000cd/m2
Contrastverhouding:
1000:1 (typ.) (TM)
Interface:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector
Aanraakscherm:
zonder
Lichtbron:
WLED [2 strings], 100K uur, W/O Driver
Omgeving:
Operatietemperatuur: -30 ~ 80 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C
Sollicitatie:
Industrieel, buiten Hoge helderheid
MPQ:
20 -stcs
Garantie:
12 maanden
Verpakking Details:
20pcs/box
Markeren:
Mitsubishi led achtergrondverlichting TFT lcd display
1000 cd/m2 LED achtergrondverlicht LCD-display
Mitsubishi TFT display paneel
Productbeschrijving
Mitsubishi AA084XD11 8,4-inch XGA Industrieel Display
Belangrijkste Kenmerken
  • 1024×768 XGA-resolutie met 152 PPI voor uitzonderlijke displayhelderheid
  • 1000 cd/m² ultrahelderheid voor uitstekende zichtbaarheid in heldere omgevingen
  • 85/85/85/85 kijkhoeken met SWV displaytechnologie
  • LVDS-interface met 20-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 1000:1 contrastverhouding voor superieure beeldkwaliteit
  • WLED-achtergrondverlichting met een levensduur van 100.000 uur
  • 262K/16,7M kleurenondersteuning
  • Breed bedrijfstemperatuurbereik: -30°C tot 80°C
Technische Specificaties
Paneelmodel AA084XD11 Paneelmerk Mitsubishi
Grootte 8,4 inch Paneeltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1024(RGB)×768, XGA 152PPI Pixelformaat RGB Verticale Stripe
Moduleafmetingen 199,5(H)×149(V)×10,2(D) mm Weergavemodus SWV, Normaal Zwart, Transmissief
Actief Gebied 170,496(B)×127,872(H) mm Responstijd 12/12 ms (Typ.)(Tr/Td)
Weergavekleuren 262K/16,7M Lichtbron WLED [2 strings], 100K uur
Kijkhoek 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) Touchscreen Zonder
Helderheid 1000 cd/m² (Typ.) Voeding 3,3V (Typ.)
Contrastverhouding 1000:1 (Typ.) Toepassing Industrieel, Buiten hoge helderheid
Framesnelheid 60Hz Bedrijfstemperatuur -30°C tot 80°C
Interfacetype LVDS (1 kanaal, 6-bit) Opslagtemperatuur -30°C tot 80°C
Connector 20 pins, JAE FI-SEB20P-HFE, Pitch 1,25mm
Toepassingen
  • Industriële apparatuur en machines
  • Displays voor automatiseringsapparatuur
  • Toepassingen met hoge helderheid buitenshuis
  • Displays voor CNC-machines
  • Medische apparatuur
  • EV Charger Display
  • Industriële besturingsdisplays
Maatwerkopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%