Marka Adı: Sharp
Model Numarası: LQ104V1DG81
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
10.4 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Modül Büyüklüğü (mm):
246,5(Y)x179,3(D) x13(D) mm
Çözünürlük:
640(RGB)x480, VGA 76PPI
Görüş Açısı:
80/80/60/80 (Tip.)(CR 10)
Parlaklık:
450cd/m2
Arayüz:
CMOS (1 kanal, 6 bit), 31 pinli Konektör
OEM / DOM:
olmadan
Işık kaynağı:
WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Çevre:
Operating Temperature: -30 ~ 80 °C ; Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C; Storage Temper
MPQ:
20 adet
Başvuru:
Endüstriyel
Garanti:
12 ay
Ambalaj bilgileri:
20 adet/kutu
Vurgulamak:
10
4 İnç TFT-LCD Ekran
640x480 VGA LCD Modül
Ürün Açıklaması
Orijinal Endüstriyel Sharp LQ104V1DG81 10.4 Inch Ekranı
Yüksek performanslı 10.4 inçlik TFT-LCD ekran paneli, geniş sıcaklık ortamlarında güvenilir görsel performansı gerektiren zorlu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır.
Ürün Durumu:Bu model 2012'nin birinci çeyreğinde seri üretime başladı ve üretimi durduruldu.
Temel Özellikler
  • Açık görüntü için 76 PPI ile 640×480 VGA çözünürlüğü
  • Mükemmel görünürlük için 450 cd/m2 parlaklık göstergesi
  • 80/80/65/80 bakış açısıyla TN teknolojisi
  • Güvenilir veri aktarımı için 31 pinli konektörlü CMOS arayüzü
  • 800Üstün görüntü kalitesi için:1 kontrast oranı
  • 50.000 saatlik ömrü olan WLED arka ışıklandırması
  • % 50 NTSC renkleri ile 262K renk desteği
  • Geniş çalışma sıcaklık aralığı: -30°C ila 80°C
Teknik özellikler
Panel Modeli LQ104V1DG81 Panel markası Keskin
Boyut 10.4 inç Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 640 ((RGB) × 480, VGA 76PPI Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 246.5 ((H) × 179.3 ((V) × 13 ((D) mm Ekran Kipi TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Etkin Alan 211.2 ((W) × 158.4 ((H) mm Yanıt Zamanı 35ms (Tip.)
Renkleri Göster 262K, %50 NTSC Işık Kaynağı WLED, 50K saat, LED Sürücü ile
Görme açısı 80/80/65/80 (Tip.) Dokunmatik Ekran - Hayır.
Parlaklık 450 cd/m2 (Tip.) Güç kaynağı 3.3V (Tip.)
Kontrast oranı 8001 (Tip.) Uygulama Sanayi
Çerçeve Hızı 60Hz Arayüz Tipi CMOS (1 ch, 6-bit), 31 pin Bağlantı
Çalışma sıcaklığı -30°C ila 80°C Depolama sıcaklığı -30°C ila 80°C
FPC konektörü HRS, DF9MA-31P-1V ((32), Pitch 1.0mm
Başvurular
  • Endüstriyel ekipman ve makineler
  • Asansör Ekranı
  • Güvenlik Monitörü Ekranı
  • Otomasyon Ekipmanı Ekranı
  • CNC Makinesi Ekranı
Kişiselleştirme Seçenekleri
Wan Display hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%