Merknaam: Sharp
Modelnummer: LQ104V1DG81
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
10,4 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Buitenmaatse module (mm):
246,5(H)x179,3(V) x13(D) mm
Oplossing:
640(RGB)x480, VGA 76PPI
Kijkhoek:
80/80/60/80 (typ.)(CR 10)
Helderheid:
450cd/m2
Interface:
CMOS (1 kanaal, 6-bit), 31-pins connector
Aanraakscherm:
zonder
Lichtbron:
WLED, 50.000 uur, met LED-driver
Omgeving:
Operatietemperatuur: -30 ~ 80 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C
MPQ:
20 -stcs
Sollicitatie:
Industrieel
Garantie:
12 maanden
Verpakking Details:
20pcs/box
Markeren:
10
4 inch TFT-LCD-scherm
640x480 VGA LCD-module
Productbeschrijving
Oorspronkelijke Industrial Sharp LQ104V1DG81 10,4 inch display
Hoogwaardig 10,4 inch TFT-LCD-displaypaneel met VGA-resolutie 640×480, ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen die een betrouwbare visuele prestatie vereisen in omgevingen met hoge temperaturen.
Productstatus:Dit model begon met de massaproductie in het eerste kwartaal van 2012 en is stopgezet.
Belangrijkste kenmerken
  • 640×480 VGA-resolutie met 76 PPI voor heldere beelden
  • 450 cd/m2 helderheid voor uitstekend zicht
  • TN-technologie met 80/80/65/80 kijkhoeken
  • CMOS-interface met 31-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 800:1 contrastverhouding voor een betere beeldkwaliteit
  • WLED-achterlicht met een levensduur van 50.000 uur
  • 262K-kleurondersteuning met 50% NTSC-kleurengamma
  • Breed werktemperatuurbereik: -30°C tot 80°C
Technische specificaties
Panelmodel LQ104V1DG81 Panelmerk Scherp
Grootte 10.4 inch Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 640 ((RGB) × 480, VGA 76PPI Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 211.2 ((W) × 158.4 ((H) mm Reactietijd 35 ms (typisch)
Kleuren weergeven 262K, 50% NTSC Lichtbron WLED, 50K uur, met LED Driver
Zienhoek 80/80/65/80 (type) Aanraakscherm Zonder
Helderheid 450 cd/m2 (Typ.) Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Contrastverhouding 8001 (Typ.) Toepassing Industrieel
Framerate 60 Hz Interface type CMOS (1 ch, 6-bit), 31 pinnen Connector
Werktemperatuur -30°C tot 80°C Bergingstemperatuur -30°C tot 80°C
FPC-connector HRS, DF9MA-31P-1V ((32), Pitch 1,0 mm
Toepassingen
  • Industriële apparatuur en machines
  • Liftdisplay
  • Beveiligingsmonitor
  • Automatiseringsapparatuur
  • CNC-machine-display
Aanpassingsopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%