AUO 6.5 Inch 640x480 VGA Endüstriyel TFT Ekran LCD Modülü G065VN01 V2
Marka Adı: AUO
Model Numarası: G065VN01 V2
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
6,5 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Çözünürlük:
640(RGB)x480, VGA 122PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
153(G)*118(Y)*11,2(D) mm
Görüş Açısı:
80/80/70/70 (Tip.)(CR 10)
Destek Rengi:
262K/16,2M %55 NTSC
Parlaklık:
800cd/m2
Kontrast Oranı:
600:1 (Tip.) (TM)
Arayüz:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 20 pinli Konektör
Dokunmatik panel:
olmadan
Güç kaynağı:
3,3V (Tip.)
Çevre:
Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 80 °C; Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
Başvuru:
Endüstriyel Ekipman, Dış Mekan Yüksek Parlaklığı
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
640x480 Endüstriyel TFT Ekranı
AUO Endüstriyel TFT Ekranı
G065VN01 V2
Ürün Açıklaması
G065VN01 V2 AUO 6,5 inç 640×480 VGA TFT-LCD Ekran Modülü
Geniş sıcaklık aralıklarında güvenilir çalışma gerektiren zorlu endüstriyel ve dış mekan uygulamaları için tasarlanmış, 640×480 VGA çözünürlüğe sahip yüksek performanslı 6,5 inç TFT-LCD ekran modülü.
Yerine Geçen Model: G065VN01 V221
Ana Özellikler
  • Net ekran kalitesi için 640×480 VGA çözünürlük ve 122 PPI
  • Çeşitli aydınlatma koşullarında mükemmel görünürlük için 800 cd/m² yüksek parlaklık
  • Geniş görüş açıları ile tutarlı görüntü kalitesi için TN teknolojisi
  • Güvenilir veri iletimi için 20 pinli konektörlü LVDS arayüzü
  • Üstün görüntü kalitesi için 600:1 kontrast oranı
  • 50.000 saat ömürlü WLED arka aydınlatma
  • 262K/16.2M renk desteği ve %55 NTSC renk gamı
  • Çalışma sıcaklığı aralığı: -30°C ila 80°C
  • Depolama sıcaklığı aralığı: -30°C ila 80°C
Teknik Özellikler
Panel Modeli G065VN01 V2
Panel Markası AUO
Boyut 6,5 inç
Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 640(RGB)×480, VGA 122PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 153(G)×118(Y)×11,2(D) mm
Ekran Modu TN, Normalde Beyaz, Transmisif
LCD Aktif Alanı 132,48(G)×99,36(Y) mm
Tepki Süresi 15/10 (Tip.)(Tr/Td)
Ekran Renkleri 262K/16.2M %55 NTSC
Işık Kaynağı WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Görüş Açısı 80/80/70/70 (Tip.)(CR≥10)
Dokunmatik Ekran Yok
Parlaklık 800 cd/m² (Tip.)
Güç Kaynağı 3,3V (Tip.)
Kontrast Oranı 600:1 (Tip.) (TM)
Kare Oranı 60Hz
Arayüz Tipi LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 20 pinli Konektör
FPC Konektörü STM, MSB24013P20, Hatve 1,0mm
Uygulama Endüstriyel, Dış Mekan Yüksek Parlaklık
Uygulamalar
  • Endüstriyel ekipman ve makineler
  • CNC makine ekranları
  • Tıbbi ekipman
  • EV Şarj Cihazı Ekranı
  • Endüstriyel Kontrol Ekranı
Özelleştirme Seçenekleri
Kapasitif Dokunmatik İsteğe Bağlı
Wan Display Hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%