AUO 6.5 inch 640x480 VGA Industrial TFT Display LCD-module G065VN01 V2
Merknaam: AUO
Modelnummer: G065VN01 V2
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
6,5 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Oplossing:
640(RGB)x480, VGA 122PPI
Buitenmaatse module (mm):
153 ((W) * 118 ((H) * 11.2 ((D) mm
Kijkhoek:
80/80/70/70 (typ.)(CR 10)
Ondersteuning kleur:
262K/16,2M 55% NTSC
Helderheid:
800cd/m2
Contrastverhouding:
600:1 (typ.) (TM)
Interface:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector
Aanraakpaneel:
zonder
Voeding:
3,3 V (typ.)
Omgeving:
Werktemperatuur: -30 ~ 80 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C
Sollicitatie:
Industriële apparatuur, hoge helderheid buitenshuis
Garantie:
12 maanden
Markeren:
640x480 industriële TFT-display
auo industriële tft display
G065VN01 V2
Productbeschrijving
G065VN01 V2 AUO 6,5 inch 640×480 VGA TFT-LCD Display Module
Productstatus:De massaproductie begon in het vierde kwartaal van 2009.
Opvolgermodel:G065VN01 V221
Belangrijkste kenmerken
  • 640×480 VGA-resolutie met 122 PPI voor een heldere weergave
  • 800 cd/m2 hoge helderheid voor uitstekend zicht in verschillende lichtomstandigheden
  • TN-technologie met brede kijkhoeken voor een consistente beeldkwaliteit
  • LVDS-interface met 20-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 600:1 contrastverhouding voor een betere beeldkwaliteit
  • WLED-achterlicht met een levensduur van 50.000 uur
  • 262K/16.2M kleurenondersteuning met 55% NTSC kleurengamma
  • Werktemperatuurbereik: -30°C tot 80°C
  • Bergingstemperatuurbereik: -30°C tot 80°C
Technische specificaties
Panelmodel G065VN01 V2
Panelmerk AUO
Grootte 6.5 inch
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 640 ((RGB) × 480, VGA 122PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Afmetingen van de module 153 ((W) × 118 ((H) × 11,2 ((D) mm
Afbeeldingsmodus TN, normaal wit, transmisief
LCD-actief gebied 132.48 ((W) × 99.36 ((H) mm
Reactietijd 15/10 (Typ.) ((Tr/Td)
Kleuren weergeven 262K/16.2M 55% NTSC
Lichtbron WLED, 50K uur, met LED Driver
Zienhoek 80/80/70/70 (type)
Aanraakscherm Zonder
Helderheid 800 cd/m2 (Typ.)
Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Contrastverhouding 6001 (type) (TM)
Frameverhouding 60 Hz
Interface type LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pinnen Connector
FPC-connector STM, MSB24013P20, Pitch 1,0 mm
Toepassing Industrieel, buitenshuis hoge helderheid
Toepassingen
  • Industriële apparatuur en machines
  • CNC-machine-displays
  • Medische apparatuur
  • Display van de EV-oplader
  • Industrieel besturingsscherm
Aanpassingsopties
capacitieve aanraking optioneel
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%