Model Numarası: AT104XH11
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
10,4 inç
Marka:
MITSUBISHI
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Menşe Yeri:
RGB Dikey Şerit
Tedavi:
Parlama önleyici, Sert kaplama (3H)
Parlaklık:
1300 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
700:1 (Tip.) (TM)
Tepki Süresi:
4/12 (Tip.)(Tr/Td)
Çalışma modu:
TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Dokunmatik panel:
olmadan
Güç kaynağı:
3,3V (Tip.)
Işık kaynağı:
WLED, 100K saat, sürücü yok.
Arayüz Türü:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 20 pinli Konektör
Çevre:
Çalışma sıcaklığı: -40 ~ 85 °C; Depolama sıcaklığı: -40 ~ 85 °C; titreşim seviyesi: 6.8G (66.64 m/s2
Uygulamalar:
Endüstriye Dayanıklı Ekran, Endüstriyel, Dış Mekan Yüksek Parlaklığı
Garanti:
12 ay
Ambalaj bilgileri:
20 adet/kutu
Vurgulamak:
Sağlam şeffaf TFT ekranı
1024x768 şeffaf TFT ekranı
AT104XH11
Ürün Açıklaması
AT104XH11 10,4" Endüstriyel Ekran Modülü
Geniş sıcaklık ortamlarında güvenilir görsel performans gerektiren zorlu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış, 1024×768 XGA çözünürlüğe sahip yüksek performanslı 10,4 inç TFT-LCD ekran paneli.
Ana Özellikler
  • Net, ayrıntılı görüntüler için 123 PPI ile 1024×768 XGA çözünürlük
  • Mükemmel görünürlük için 600 cd/m² yüksek parlaklıkta ekran
  • 80/80/65/65 izleme açılarına sahip TN teknolojisi
  • Güvenilir veri iletimi için 20 pinli konektöre sahip LVDS arayüzü
  • Üstün görüntü kalitesi için 700:1 kontrast oranı
  • 100.000 saat ömürlü WLED arka aydınlatma
  • 262K/16.7M renk desteği, %40 NTSC renk gamı
  • Geniş çalışma sıcaklığı aralığı: -30°C ila 80°C
Teknik Özellikler
Marka Mitsubishi Model P/N AT104XH11
Diyagonal Boyut 10,4" Panel Tipi a-Si TFT-LCD.LCM
Çözünürlük 1024(RGB)×768, XGA 123PPI Piksel Formatı RGB Dikey şerit
Aktif Alan 210,4(G)×157,8(Y) mm Çerçeve Açıklığı 215,4(G)×161,8(Y) mm
Dış Boyutlar 230,2(Y)×180,2(G)×11,5(D) mm Yüzey İşlem Parlama önleyici, Sert kaplama (3H)
Parlaklık 1300 cd/m² (Tip.) Kontrast Oranı 700:1 (Tip.)
Görüş Yönü 6 saat Tepki Süresi 4/12 ms (Tip.)
İzleme Açısı 80/80/80/80 (Tip.) Çalışma Modu TN, Normalde Beyaz, Transmisif
Desteklenen Renk 262K/16.7M %49 NTSC Işık Kaynağı WLED, 100K saat
Ağırlık 610g (Tip.) Uygulama Endüstriyel, Dayanıklı Endüstri, Dış Mekan Yüksek Parlaklık
Kare Hızı 60Hz Güç Kaynağı 3,3V (Tip)
Uygulamalar
Özelleştirme Seçenekleri
Wan Display Hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%