Model Numarası: TM043NDH02-40
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
4,3"
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Çalışma Modu:
TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Menşe Yeri:
RGB Dikey Şerit
Tedavi:
Parlama önleyici
Parlaklık:
400 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
900 : 1 (Tip.) (TM)
Cevap:
20 (Tip.)(Tr+Td) ms
Arka ışık:
5S2P WLED, 30K saat, Sürücü Yok
Dokunmatik ekran:
olmadan
Gerilim Beslemesi:
3,3V (Tip.)
için kullanılır:
MP3 ve PMP, Elde Taşınabilir ve PDA, Taşınabilir Nivigasyon
Sinyal Türü:
Paralel RGB (1 kanal, 8 bit), 40 pinli FPC
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
480x272 7 inçlik ekran
FPC 7 inçlik tft ekranı
TM043NDH02-40
Ürün Açıklaması
TM043NDH02-40 Tianma 4.3 inç TFT-LCD Ekran Modülü
4480×272 çözünürlüğü, 128 PPI yoğunluğu ve paralel RGB arayüzü olan.3 inçlik WQVGA TFT-LCD modülü.
Ürün Genel Görünümü
Yüksek performanslı 4.3 inçlik TFT-LCD ekran modülü, geniş sıcaklık aralığında güvenilir çalışmayı gerektiren zorlu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır.
Ürün Durumu:Bu ürün satış dışı bırakıldı, stok sınırlıdır, lütfen siparişinizi hemen verin.
Temel Özellikler
  • Açık görüntü kalitesi için 128 PPI ile 480×272 WQVGA çözünürlüğü
  • Çeşitli ışık koşullarında iyi görünürlük için 400 cd/m2 parlaklık
  • LCM yapısı olan a-Si TFT-LCD teknolojisi
  • Güvenilir veri aktarımı için 40-pin FPC konektörü ile paralel RGB arayüzü
  • 900Üstün görüntü kalitesi için:1 kontrast oranı
  • 30.000 saatlik ömrü olan WLED arka ışıklandırması
  • 16.7M renk desteği ile% 50 NTSC renk gamut
  • Geniş çalışma sıcaklık aralığı: -20°C - 70°C
  • Genişletilmiş depolama sıcaklık aralığı: -30°C ila 80°C
  • Dokunmatik ekran içerilmiyor (ihtiyaçlı olarak eklenebilir)
Teknik özellikler
MarkaTIANMA
Model P/NTM043NDH02-40
Çapraz Boyut4.3
Panel Türüa-Si TFT-LCD, LCM
Karar480 ((RGB) × 272, WQVGA 128PPI
Piksel BiçimiRGB Dikey Şerit
Etkin Alan95.04 ((W) × 53.856 ((H) mm
Bezel Açılışı96.7 ((W) × 55.48 ((H) mm
Çizelge Boyutu105.5 ((W) × 67.2 ((H) × 3.2 ((D) mm
Yüzey TedavisiAntiglare
Parlaklık400 cd/m2 (Tipik)
Kontrast oranı9001 (Tipik)
Görme açısı80/80/80/60 (Tipik)
Yanıt Zamanı20 ms (tipik)
Ekran KipiTN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Renk Derinliği16.7M, %50 NTSC
Arka ışık5S2P WLED, 30K saat, Sürücü yok.
Kütle44.4g (Tipik)
Dokunmatik ekran- Hayır.
Voltaj kaynağı3.3V (Tipik)
Sinyal TürüParalel RGB (1 kanal, 8 bit), 40 pin FPC
Çalışma sıcaklığı-20°C ile 70°C arasında
Depolama sıcaklığı-30°C ila 80°C
Başvurular
  • Endüstriyel ekipman ve makineler
  • CNC makine ekranları
  • Tıbbi ekipman
  • EV şarj cihazı ekranı
  • Endüstriyel Kontrol Ekranı
  • Dışarıda yüksek parlaklık uygulamaları
  • El cihazları, PMP, MP4
  • Portatif navigasyon sistemleri
  • Eğitim cihazları
Kişiselleştirme Seçenekleri
Kapasitatif dokunuş isteğe bağlı
İsteğe bağlı olarak dokunmatik ekran entegrasyon çözümleri.
Wan Display hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%