3S7P WLED Industriële LCD Module TFT Display 1280x800 WXGA Tianma TM070JDHG30
Merknaam: Tianma
Modelnummer: TM070JDHG30-00
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, T/T
Leveringscapaciteit: 3K stuks/maand
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
7"
Oplossing:
1920(RGB)×1080, FHD 119PPI
Leverancierstype:
Origineel merk
Pixelformaat:
RGB verticale streep
Oppervlak:
Ontspiegeld, harde coating
Luminantie:
400 cd/m² (std.)
Contrastverhouding:
1000: 1 (typ.) (TM)
Reactietijd:
25 (typ.)(Tr+Td) ms
Lamptype:
9S6P WLED, 50.000 uur, met LED-driver
Ingangsspanning:
5,0 V (typ.)
Signaalinterface:
LVDS (2 kanalen, 8-bit), 30-pins connector
Verpakking Details:
Doos
Markeren:
3S7P WLED lcd module tft
1280x800 lcd module tft
TM070JDHG30
Productbeschrijving
Tianma TM070JDHG30 7,0 inch display module
Productoverzicht
Dit model is in massaproductie.concurrerende prijzen, en bestellingen zijn van harte welkom!
Belangrijkste kenmerken
  • Hoogresolutie 1280x800 WXGA-display met 217 PPI voor scherpe, gedetailleerde beelden
  • Grote kijkhoek van 176 graden zorgt voor helderheid vanuit meerdere perspectieven
  • LVDS-interface met 40-pin FPC-connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • Ontwerp van horizontale oriëntatie geoptimaliseerd voor industriële toepassingen
  • 16.7 miljoen kleurdiepte met 50% NTSC kleurenpalet
  • Aanpassingsmogelijkheden beschikbaar met dekselglas en capacitieve touch
Technische specificaties
Parameter Specificatie
Merk en model Tianma TM070JDHG30-00
Diagonale grootte 7 inch
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1280 ((RGB) * 800, WXGA (217 PPI)
Actief gebied 149.76 mm * 93,6 mm
Uitleg van de afmetingen 161mm * 107mm * 4.95mm
Luminansie 400 cd/m2 (typisch)
Contrastverhouding 8001 (typisch)
Zienhoek 88/88/88/88 (CR≥10)
Reactietijd 35 ms (typisch, Tr+Td)
Achterlicht 3S7P WLED, levensduur 30.000 uur
Signalinterface LVDS (1 kanaal, 8-bit), 40-pin FPC
Spanningsvoorziening 3.3V/10.4V/16V/-6.8V (VDD/AVDD/VGH/VGL)
Vernieuwingssnelheid 60 Hz
Werktemperatuur -20°C tot 70°C
Bergingstemperatuur -30°C tot 80°C
Gewicht 120 g (typisch)
Toepassingen
Aanpassingsopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%