10.1 inch Tianma 500nits IPS TFT LCD module 149 PPI TM101JDHG30-00
Merknaam: Tianma
Modelnummer: TM101JDHG30-00
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
paneeltype:
A-Si TFT-LCD-paneel
Merk:
TIANMA
Weergavegrootte:
10,1 inch
Leverancierstype:
Origineel
Oplossing:
1280(RGB)x800, WXGA 149PPI, 1280(RGB)x800, WXGA 149PPI
Module buitenmaat:
231,22(H)x150,6(V) x6,6(D) mm
Weergavetype:
SFT, normaal zwart, doorlatend
Kijkhoek:
85/85/85/85 (typ.)(CR10)
Helderheid:
500 cd/m² (standaard), 500 cd/m2
Contrastverhouding:
800:1 (standaard) (TM)
Communicatie-interface:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 40-pins connector
Type achtergrondverlichting:
WLED [6S5P], 50.000 uur, met LED-driver
Bedrijfstemperatuur:
In bedrijf: -20 ~ 70 °C; Opslag: -30 ~ 80 °C
Sollicitatie:
Industriële VOIP-zorg
Garantie:
12 maanden
MPQ:
30 STUKS
Netto gewicht:
280 g
Verpakking Details:
30pcs/box
Markeren:
Medisch TFT-scherm van 500 nits
10.1 inch Tianma medisch TFT-scherm
TM101JDHG30
Productbeschrijving
Tianma TM101JDHG30-00 10,1 inch Industrial Display Module
High-performance 10,1 inch TFT-LCD display module met een resolutie van 1280 × 800 WXGA,ontworpen voor veeleisende industriële en gezondheidszorgtoepassingen die een betrouwbare werking in een breed temperatuurbereik vereisen.
Belangrijkste kenmerken
  • 1280×800 WXGA-resolutie met 149 PPI voor scherpe weergave
  • 500 cd/m2 hoge helderheid voor uitstekend zicht in verschillende lichtomstandigheden
  • IPS-technologie met kijkhoeken 85/85/85/85 voor een consistente beeldkwaliteit
  • LVDS-interface met 40-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 800:1 contrastverhouding voor een betere beeldkwaliteit
  • WLED-achterlicht met een levensduur van 50.000 uur
  • 262K/16.7M kleurenondersteuning met 50% NTSC kleurenpalet
  • Werktemperatuurbereik: -20°C tot 70°C
  • Bergingstemperatuurbereik: -30°C tot 80°C
Technische specificaties
Panelmodel TM101JDHG30-00
Panelmerk Tianma
Grootte 10.1-inch
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1280 ((RGB) × 800 (WXGA) 149 PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Afmetingen van de module 231.22(W) × 150,6(H) × 6,6(D) mm
Actief gebied 216.96 ((W) × 135.6 ((H) mm
Afbeeldingsmodus SFT, meestal zwart, transmisief
Reactietijd 10/15 ms (Type.) ((Tr/Td)
Kleuren weergeven 262K/16.7M, 50% NTSC
Lichtbron WLED [6S5P], 50K uur, met LED-driver
Zienhoek 85/85/85/85 (type)
Aanraakscherm Zonder
Helderheid 500 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 8001 (type) (TM)
Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Framerate 60 Hz
Interface type LVDS (1 ch, 6/8-bit) 40 pinnen Connector
FPC-connector JAE, HD1S040HA1, Pitch 0,5 mm
Werktemperatuur -20°C tot 70°C
Bergingstemperatuur -30°C tot 80°C
Primaire toepassingen VoIP-telefoon, industrie, gezondheidszorg
Toepassingen
  • Industriële apparatuur en machines
  • CNC-machine-displays
  • Medische apparatuur
  • Display van de EV-oplader
  • Industrieel besturingsscherm
  • VoIP-telefoonsystemen
Aanpassingsopties
capacitieve aanraking optioneel
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%