10.1 inç Tianma 500nits IPS TFT LCD Modülü 149 PPI TM101JDHG30-00
Marka Adı: Tianma
Model Numarası: TM101JDHG30-00
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Guangdong, Çin
paneli tipi:
A-Si TFT-LCD Panel
Marka:
TIANMA
Ekran Boyutu:
10.1 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal
Çözünürlük:
1280(RGB)x800, WXGA 149PPI, 1280(RGB)x800, WXGA 149PPI
Modül büyük boyutu:
231,22(Y)x150,6(D) x6,6(D) mm
Ekran Tipi:
SFT, Normalde Siyah, Geçirgen
Görüş Açısı:
85/85/85/85 (Tip.)(CR10)
Parlaklık:
500 cd/m² (Tip.), 500 cd/m2
Kontrast Oranı:
800:1 (Tip.) (TM)
İletişim arayüzü:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 40 pinli Konektör
Arka Işık Türü:
WLED [6S5P], 50K saat, LED Sürücülü
Çalışma Sıcaklığı:
Çalışma : -20 ~ 70 °C ; Depolama : -30 ~ 80 °C
Başvuru:
Endüstriyel VOIP Sağlık Hizmetleri
Garanti:
12 ay
MPQ:
30 adet
Net ağırlığı:
280g
Ambalaj bilgileri:
30 adet/kutu
Vurgulamak:
500 nitlik TFT tıbbi ekran
10.1 inçlik Tianma TFT Ekranı
TM101JDHG30
Ürün Açıklaması
Tianma TM101JDHG30-00 10.1 İnç Endüstriyel Ekran Modülü
Talepkar endüstriyel ve sağlık uygulamaları için tasarlanmış, geniş sıcaklık aralıklarında güvenilir çalışma gerektiren, 1280x800 WXGA çözünürlüğe sahip yüksek performanslı 10.1 inç TFT-LCD ekran modülü.
Ana Özellikler
  • Keskin ekran kalitesi için 149 PPI ile 1280x800 WXGA çözünürlük
  • Çeşitli aydınlatma koşullarında mükemmel görünürlük için 500 cd/m² yüksek parlaklık
  • Tutarlı görüntü kalitesi için 85/85/85/85 görüş açılarına sahip IPS teknolojisi
  • Güvenilir veri iletimi için 40 pinli konektörlü LVDS arayüzü
  • Üstün görüntü kalitesi için 800:1 kontrast oranı
  • 50.000 saat ömürlü WLED arka aydınlatma
  • 262K/16.7M renk desteği, %50 NTSC renk gamı
  • Çalışma sıcaklığı aralığı: -20°C ila 70°C
  • Depolama sıcaklığı aralığı: -30°C ila 80°C
Teknik Özellikler
Panel Modeli TM101JDHG30-00
Panel Markası Tianma
Boyut 10.1 inç
Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1280(RGB)×800 (WXGA) 149 PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 231.22(G)×150.6(Y)×6.6(D) mm
Aktif Alan 216.96(G)×135.6(Y) mm
Ekran Modu SFT, Normalde Siyah, Transmisif
Tepki Süresi 10/15 ms (Tip.)(Tr/Td)
Ekran Renkleri 262K/16.7M, %50 NTSC
Işık Kaynağı WLED [6S5P], 50K saat, LED Sürücülü
Görüş Açısı 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Dokunmatik Ekran Yok
Parlaklık 500 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 800:1 (Tip.) (TM)
Güç Kaynağı 3.3V (Tip.)
Yenileme Hızı 60Hz
Arayüz Tipi LVDS (1 kanal, 6/8-bit) 40 pin Konektör
FPC Konektörü JAE, HD1S040HA1, Hatve 0.5mm
Çalışma Sıcaklığı -20°C ila 70°C
Depolama Sıcaklığı -30°C ila 80°C
Birincil Uygulamalar VOIP Telefon, Endüstriyel, Sağlık
Uygulamalar
  • Endüstriyel ekipman ve makineler
  • CNC makine ekranları
  • Tıbbi ekipman
  • EV Şarj Cihazı Ekranı
  • Endüstriyel Kontrol Ekranı
  • VOIP Telefon sistemleri
Özelleştirme Seçenekleri
Kapasitif Dokunmatik İsteğe Bağlı
Wan Display Hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%