P2700FHF1MA00 Tianma Industriële TFT LCD Display LCD Capacitief Touchscreen 27 Inch 1500cd/M2
Merknaam: Tinama
Modelnummer: P2700FHF1MA00
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
27 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Oplossing:
1920(RGB)x1080, FHD 81PPI
Buitenmaatse module (mm):
630(B)x368(H)x31,2(D)
Kleurdiepte:
16,7 miljoen 40% NTSC
Kijkhoek:
88/88/88/88 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
1500cd/m2
Contrastverhouding:
1000:1 (typ.) (TM)
Aanraakscherm:
zonder
Signaaltype:
LVDS (2 kanalen, 8-bit), 14-pins connector
Lichtbron:
WLED, 50.000 uur, met LED-driver
Bedrijfstemperatuur:
Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C Bedieningstemperatuur: -30 ~ 70 °C
Sollicitatie:
Industrieel, buiten Hoge helderheid
Garantie:
12 maanden
Markeren:
Capacitief Industrieel TFT Display
1500cd/M2 Industrieel TFT Display
1500cd/M2 TFT LCD Capacitief Touchscreen
Productbeschrijving
Tianma 27,0 inch FHD Industriële TFT LCD Display P2700FHF1MA00
Belangrijkste Kenmerken
  • 1920×1080 Full HD resolutie met 81 PPI voor een helder beeld
  • 1500 cd/m² hoge helderheid voor uitstekende zichtbaarheid in heldere omgevingen
  • SFT-technologie met 88/88/88/88 kijkhoeken
  • LVDS-interface met 30-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 1000:1 contrastverhouding voor superieure beeldkwaliteit
  • WLED-achtergrondverlichting met een levensduur van 50.000 uur
  • 16,7M kleurenondersteuning met 40% NTSC-kleurengamma
  • Breed bedrijfstemperatuurbereik: -30°C tot 70°C
Technische Specificaties
Paneelmodel P2700FHF1MA00 Paneelmerk Tianma
Grootte 27 inch Paneeltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1920(RGB)×1080, FHD 81PPI Pixelformaat RGB Verticale Streep
Moduleafmetingen 630(H)×368(V)×31,2(D) mm Weergavemodus SFT, Normaal Zwart, Transmissief
Actief Gebied 596,16(B)×334,34(H) mm Responstijd 20ms (Typ.)(G tot G)
Weergavekleuren 16,7M 40% NTSC Lichtbron WLED, 50K uur, Met LED-driver
Kijkhoek 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) Touchscreen Zonder
Helderheid 1500 cd/m² (Typ.) Voeding 3,3V (Typ.)
Contrastverhouding 1000:1 (Typ.) (TM) Toepassing Industrieel, Buiten Hoge Helderheid
Framesnelheid 60Hz Opslagtemperatuur -30°C tot 80°C
LCM-interface LVDS (2 ch, 8-bit), 30-pins connector Bedrijfstemperatuur -30°C tot 70°C
FPC-connector Molex, 55935-1430, Pitch 2,0 mm
Toepassingen
  • Industriële apparatuur en machines
  • Displays voor automatiseringsapparatuur
  • Displays voor CNC-machines
  • Medische apparatuur
  • Toepassingen voor hoge helderheid buitenshuis
  • EV Charger Display
  • Industrieel Besturingsdisplay
Maatwerkopties
Capacitieve Touch Optioneel.
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%