Modelnummer: AT104XH11
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
10,4 inch
Merk:
MITSUBISHI
Leverancierstype:
Origineel merk
Pixelformaat:
RGB verticale streep
Behandeling:
Ontspiegeld, harde coating (3H)
Helderheid:
1300 cd/m² (std.)
Contrastverhouding:
700:1 (standaard) (TM)
Reactietijd:
4/12 (Type.) (Tr/Td)
Bedrijfsmodus:
TN, normaal wit, doorlatend
Aanraakpaneel:
zonder
Voeding:
3,3 V (typ.)
Lichtbron:
WLED, 100K uur, geen bestuurder
Interfacetype:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector
Omgeving:
Operatietemperatuur: -40 ~ 85 °C; opslagtemperatuur: -40 ~ 85 °C; trillingsniveau: 6,8 G (66,64 m/s2
Toepassingen:
Industrieel robuust display, industrieel, buiten hoge helderheid
Garantie:
12 maanden
Verpakking Details:
20pcs/box
Markeren:
Robuust transparant TFT-display
1024 x 768 transparant TFT-display
AT104XH11
Productbeschrijving
AT104XH11 10,4" industriële display module
Hoogwaardig 10,4 inch TFT-LCD-displaypaneel met 1024×768 XGA-resolutie, ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen die een betrouwbare visuele prestatie vereisen in omgevingen met grote temperaturen.
Productstatus:De massaproductie begon in het vierde kwartaal van 2015.
Belangrijkste kenmerken
  • 1024×768 XGA-resolutie met 123 PPI voor heldere, gedetailleerde beelden
  • 600 cd/m2 hoog helderheidsdisplay voor uitstekend zicht
  • TN-technologie met kijkhoeken 80/80/65/65
  • LVDS-interface met 20-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 700:1 contrastverhouding voor een betere beeldkwaliteit
  • WLED-achterlicht met een levensduur van 100.000 uur
  • 262K/16.7M kleurenondersteuning met 40% NTSC kleurengamma
  • Breed werktemperatuurbereik: -30°C tot 80°C
Technische specificaties
Merken Mitsubishi Model P/N AT104XH11
Diagonale grootte 10.4" Paneltype a-Si TFT-LCD.LCM
Resolutie 1024 ((RGB) × 768, XGA 123PPI Pixelformaat RGB Verticale streep
Actief gebied 210.4 ((W) × 157.8 ((H) mm Bezelopening 215.4 ((W) × 161,8 ((H) mm
Luminansie 1300 cd/m2 (Typ.) Contrastverhouding 7001 (Typ.)
Bekijk richting Om zes uur. Reactietijd 4/12 ms (Type.)
Zienhoek 80/80/80/80 (Type) Operatiemodus TN, normaal wit, transmisief
Ondersteunende kleur 262K/16.7M 49% NTSC Lichtbron WLED, 100 km uur
Gewicht 610 g (type.) Toepassing Industrieel, robuust industrieel, buiten hoog licht
Framerate 60 Hz Stroomvoorziening 3.3V (type)
Toepassingen
Aanpassingsopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%