Modelnummer: TM043NDH02-40
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
4,3"
Leverancierstype:
Origineel merk
Werkmodus:
TN, normaal wit, doorlatend
Pixelformaat:
RGB verticale streep
Behandeling:
Ontspiegeld
Helderheid:
400 cd/m² (std.)
Contrastverhouding:
900: 1 (typ.) (TM)
Antwoord:
20 (Type.) (Tr+Td) Mej.
Achtergrondverlichting:
5S2P WLED, 30.000 uur, geen driver
Touchscreen:
zonder
Spanningsvoorziening:
3,3 V (typ.)
Gebruikt voor:
MP3 en PMP, handheld en PDA, draagbare navigatie
Signaaltype:
Parallelle RGB (1 kanaal, 8-bit), 40-pins FPC
Garantie:
12 maanden
Markeren:
480x272 7 inch TFT display
FPC 7 inch tft display
TM043NDH02-40
Productbeschrijving
TM043NDH02-40 Tianma 4.3" TFT-LCD-displaymodule
4.3-inch WQVGA TFT-LCD-module met 480×272 resolutie, 128 PPI-dichtheid en parallelle RGB-interface.
Productoverzicht
Productstatus:Dit product is niet meer in productie en de voorraad is beperkt.
Belangrijkste kenmerken
  • 480×272 WQVGA-resolutie met 128 PPI voor een heldere weergave
  • 400 cd/m2 helderheid voor goed zicht in verschillende lichtomstandigheden
  • a-Si TFT-LCD-technologie met LCM-constructie
  • Parallelle RGB-interface met 40-pin FPC-connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 900:1 contrastverhouding voor een betere beeldkwaliteit
  • WLED-achterlicht met een levensduur van 30.000 uur
  • 16.7M-kleurondersteuning met 50% NTSC-kleurengamma
  • Breed werktemperatuurbereik: -20°C tot 70°C
  • Uitgebreid opslagtemperatuurbereik: -30°C tot 80°C
  • Touchscreen niet inbegrepen (kan als optionele optie worden toegevoegd)
Technische specificaties
MerkenTiananmen
Model P/NVoor de toepassing van deze verordening geldt:
Diagonale grootte4.3
Paneltypea-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie480 ((RGB) × 272, WQVGA 128PPI
PixelformaatRGB verticale strook
Actief gebied95.04 ((W) × 53.856 ((H) mm
Bezelopening96.7 ((W) × 55.48 ((H) mm
Grootte van de contour105.5 ((W) × 67.2 ((H) × 3.2 ((D) mm
OppervlaktebehandelingAntiglare
Luminansie400 cd/m2 (typisch)
Contrastverhouding9001 (typisch)
Zienhoek80/80/80/60 (typisch)
Reactietijd20 ms (typisch)
AfbeeldingsmodusTN, normaal wit, transmisief
Kleurdiepte16.7M, 50% NTSC
Achterlicht5S2P WLED, 30K uur, zonder bestuurder
De massa44.4g (typisch)
AanraakschermZonder
Spanningsvoorziening3.3V (typisch)
Type signaalParallel RGB (1 kanaal, 8-bit), 40 pins FPC
Werktemperatuur-20°C tot 70°C
Bergingstemperatuur-30°C tot 80°C
Toepassingen
  • Industriële apparatuur en machines
  • CNC-machine-displays
  • Medische apparatuur
  • Display van de EV-oplader
  • Industrieel besturingsscherm
  • Buitentoepassingen met hoge helderheid
  • Handheld apparaten, PMP, MP4
  • Draagbare navigatiesystemen
  • Onderwijsapparatuur
Aanpassingsopties
capacitieve aanraking optioneel
Op aanvraag beschikbaar zijn oplossingen voor integratie met touchscreen.
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%