| Model Numarası: | TM101JDHG32-00 |
| Adedi: | 200 adet |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Üreticisi | TIANMA | Model Adı | TM101JDHG32-00 |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç | Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1280 ((RGB) * 800, 16:10, WXGA | Piksel Yapısı | RGB Dikey Şerit |
| Ekran Alanı | 216.96 ((W) * 135.6 ((H) mm | Panel Ağırlığı | 289g (Tip.) |
| Çizelge Boyutu | 229.8 ((W) * 149 ((H) * 9.61 ((D) mm | Yüzey | Sert kaplama |
| Parlaklık | 1000 cd/m2 (Tip.) | Kontrast oranı | 7001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10) | Ekran Kipi | SFT, Normalde Siyah, İletişimsel |
| Yön göster | Simetri | Yanıt Zamanı | 25 (Tip.) ((Tr+Td) ms |
| Renkleri Göster | 262K/16.7M, %50 NTSC | Uygulama | Endüstriyel / Tıbbi / Dış Kullanım |
| Sıklık | 60Hz | Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Işık Kaynağı | 6S5P WLED, 50K saat, LED Sürücü ile | Arayüz | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pin Bağlantı |
| Giriş Voltajı | 3.3V (Tip.) | Çevre | Çalışma sıcaklığı -20 ~ 70 °C, Depolama sıcaklığı -30 ~ 80 °C |