Marka Adı: Tianma
Model Numarası: TM043NDHG29-00
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Guangdong, Çin
paneli tipi:
A-Si TFT-LCD Panel
Parça NO.:
TM043NDHG29-00
Ekran Boyutu:
4,3 inç
Çözünürlük:
480(RGB)x272, WQVGA 128PPI
Modül büyük boyutu:
105,5 x 67,2 X 3,8 (YxDxD)
Görüş Açısı:
70/70/60/70 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
400cd/m2
Arayüz:
Paralel RGB (1 kanal, 8 bit), 40 pinli FPC
Başvuru:
Endüstriyel El PDA cihazı
Garanti:
12 ay
MPQ:
126 adet
çevre:
Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C; Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 90 °C
Vurgulamak:
Tianma LCD TFT modülü
Tianma TFT LCD Modülü
480x272 LCD TFT modülü
Ürün Açıklaması
Ürün Genel Görünümü
Model:TM043NDHG29-00
Üreticisi:TIANMA
Endüstriyel ve taşınabilir uygulamalar için optimize edilmiş kompakt, dayanıklı 4.3 inçlik a-Si TFT-LCD modülü.
Temel Ürün Özellikleri
Kompakt ve hafif form faktörü
  • Ultra ince profili (3.8mm derinlik) ve düşük ağırlığı (42.0g tip.) alan kısıtlı cihazlar için ideal yapar
  • 4.3 inçlik WQVGA (480×272) çözünürlük ve 16:9 boyut oranı küçük bir alanda net görüntüler sunar
Açık ve Rahat Görsel Performans
Geniş Sıcaklıkta Sağlam Tasarım
Ucuz ve Güvenilir Arkaplan Işıklandırma Sistemi
Basit ve Çeşitli Arayüz
  • Çeşitli güç mimarilerine esnek entegrasyon için çift giriş voltaj desteği (3.3V / 7.5V tip.)
Ürün parametreleri
- Efendim. TIANMA Model Adı TM043NDHG29-00
Ekran Boyutu 4.3 inç Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 480 ((RGB) × 272, 16:9, WQVGA Piksel Yapısı RGB Dikey Şerit
Ekran Alanı 95.04 ((W) × 53.856 ((H) mm Panel Ağırlığı 42.0g (Tip.)
Çizelge Boyutu 105.5 ((W) × 67.2 ((H) × 3.8 ((D) mm Yüzey Antiglare
Parlaklık 400 cd/m2 (Tip.) Kontrast oranı 8001 (Tip) (TM)
Görme açısı 70/70/60/70 (Tip) ((CR≥10) Ekran Kipi TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Yön göster Saat 6'da. Yanıt Zamanı 25 (Tip.) ((Tr+Td) ms
Renkleri Göster 16.7M, %50 NTSC Uygulama Endüstriyel / Taşınabilir / Tıbbi Kullanım
Sıklık 60Hz Dokunmatik Ekran - Hayır.
Güç Eksikleri. - Işık Kaynağı 5S2P WLED, 30K saat, Sürücü olmadan
Arayüz Paralel RGB (1 ch, 8-bit), 40 pin FPC Giriş Voltajı 3.3/7.5V (Tip.) ((VDD/VPP)
Çevre Çalışma sıcaklığı -30 ~ 85 °C, depolama sıcaklığı -30 ~ 90 °C Bağlantı FPC, 0,5 mm pitch
Uygulama Senaryoları
Taşınabilir Endüstriyel ve El Cihazları
El terminalleri, veri toplayıcıları ve taşınabilir test cihazları için idealdir.
Tüketici ve Tıbbi El Cihazları
Küçük Endüstriyel Kontrol Panelleri
Tüketici ve Otomobil Yardımcı Ekranları
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%