Tianma TM043NDHG29-00 4.3 inch WQVGA TFT LCD-module met breed temperatuurbereik en parallelle RGB-interface voor industriële handheld PDA
Merknaam: Tianma
Modelnummer: Voor de toepassing van deze richtlijn geldt:
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
paneeltype:
A-Si TFT-LCD-paneel
Onderdeelnr.:
Voor de toepassing van deze richtlijn geldt:
Weergavegrootte:
4,3 inch
Oplossing:
480(RGB)x272, WQVGA 128PPI
Module buitenmaat:
105,5 x 67,2 x 3,8 (HxVxD)
Kijkhoek:
70/70/60/70 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
400cd/m2
Interface:
Parallelle RGB (1 kanaal, 8-bit), 40-pins FPC
Sollicitatie:
Industrieel handheld PDA-apparaat
Garantie:
12 maanden
MPQ:
126 stuks
Milieu:
Bedrijfstemperatuur: -30 ~ 85 °C; Opslagtemperatuur: -30 ~ 90 °C
Markeren:
Tianma LCD-tft-module
Tianma TFT LCD-module
480x272 lcd tft module
Productbeschrijving
Tianma TM043NDHG29-00 4,3 inch 480x272 WQVGA Industriële Apparatuur Handheld PDA RGB Interface Brede Temperatuur TFT LCD Module
Productoverzicht
Model: TM043NDHG29-00
Fabrikant: TIANMA
Kernproductkenmerken
Compact & Lichtgewicht Vormfactor
  • Ultradun profiel (3,8 mm diepte) en laag gewicht (42,0 g typ.) maken het ideaal voor apparaten met beperkte ruimte
Duidelijke & Comfortabele Visuele Prestaties
Robuust Breed-Temperatuur Ontwerp
Kosteneffectief & Betrouwbaar Achtergrondverlichtingssysteem
Eenvoudige & Veelzijdige Interface
  • Dubbele ingangsspanningsondersteuning (3,3V / 7,5V typ.) voor flexibele integratie in verschillende stroomarchitecturen
Productparameters
Mfr. TIANMA Modelnaam TM043NDHG29-00
Schermgrootte 4,3 inch Paneeltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 480(RGB)×272, 16:9, WQVGA Pixelstructuur RGB Verticale Stripe
Weergavegebied 95,04(B)×53,856(H) mm Paneelgewicht 42,0 g (Typ.)
Afmetingen 105,5(B)×67,2(H)×3,8(D) mm Oppervlak Antireflecterend
Helderheid 400 cd/m² (Typ.) Contrastverhouding 800:1 (Typ.) (TM)
Kijkhoek 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) Weergavemodus TN, Normaal Wit, Transmissief
Kijkrichting 6 uur Responstijd 25 (Typ.)(Tr+Td) ms
Weergavekleuren 16,7M, 50% NTSC Toepassing Industrieel / Draagbaar / Medisch Gebruik
Frequentie 60Hz Touchscreen Zonder
Stroomverbruik. - Lichtbron 5S2P WLED, 30K uur, Zonder Driver
Interface Parallelle RGB (1 ch, 8-bit), 40 pins FPC Ingangsspanning 3,3/7,5V (Typ.)(VDD/VPP)
Omgeving Bedrijfstemperatuur. -30 ~ 85 °C, Opslagtemperatuur. -30 ~ 90 °C Connector FPC, Pitch 0,5 mm
Toepassingsscenario's
Draagbare Industriële & Handheld Apparaten
Consumenten & Medische Handheld Apparatuur
Kleine Industriële Bedieningspanelen
Consumenten & Automotive Hulpdisplays
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%