800x600 çözünürlüklü LVDS Geniş sıcaklıklı Endüstriyel Ekran Keskin LQ121S1LG81 12,1 inçlik SVGA TFT LCD Panel
Marka Adı: Sharp
Model Numarası: LQ121S1LG81
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
12,1 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Çözünürlük:
800(RGB)x600, SVGA 82PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
276(G)x209(Y) x9,6(D) mm
Görüş Açısı:
80/80/60/80 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
450cd/m2
Arayüz:
LVDS (1 kanal, 6 bit), 20 pinli Konektör
OEM / DOM:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel Ekipman, Enstrüman
MPQ:
20 adet
Garanti:
12 ay
Ambalaj bilgileri:
20 adet/kutu
Vurgulamak:
800x600 TFT LCD Ekranı
800x600 endüstriyel ekran
LCD ekranı
Ürün Açıklaması
Keskin 12.1 inç 800 * 600 4:3 SVGA Endüstriyel TFT Modülü
Sharp LQ121S1LG81'in vurgulanan avantajları
Geniş çalışma sıcaklık aralığı
Yüksek parlaklık ve parlaklığa karşı kaplama
Uzun ömürlü arka ışık
Sağlam ve dayanıklı tasarım
Endüstriyel kalite yapısı, 3H sert kaplama ile, ağır kullanım ve uzun süreli kullanım için uygundur.
Maliyet etkin Endüstriyel Arayüzü
Standart 1 kanallı 6 bitlik LVDS arayüzü (20 pinli) 3.3V'de tipik 5.1W tüketimi ile güvenilir, düşük güç bağlantısı sunar.
Ürün Tanımı
Panel Modeli LQ121S1LG81 Panel markası Keskin
Boyut (inç) 12.1 inç Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 800 ((RGB) × 600, SVGA 82PPI Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Modül Outsize ((mm) 276×209×9.6 (H×V×D) Ekran Kipi TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
LCD Aktif alanı ((mm) 246 ((W) × 184.5 ((H) mm Yanıt Zamanı 30 (Tip.) ((Tr+Td) ms
Renkleri Göster 262K % 50 NTSC Işık Kaynağı WLED, 50K saat, LED Sürücü ile
Görme açısı 80/80/60/80 (Tip) ((CR≥10) Dokunmatik Ekran - Hayır.
Parlaklık 450 cd/m2 (Tip.) Güç kaynağı 3.3V (Tip.)
Kontrast oranı 8001 (Tip) (TM) Kullanılır Endüstriyel, Araç
Çerçeve oranı 60Hz Çevre Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
LCM Arayüz Tipi LVDS (1 ch, 6 bit), Bağlantı 20 pin FPC konektörü JAE, FI-SEB20P-HF, 1.25 mm'lik bir pitch
Uygulama Senaryoları
  • Endüstriyel kontrol sistemleri ve HMI panelleri
  • Açık ve yarı açık kiosklar ve dijital işaretleme
  • Tıbbi teşhis ve izleme ekipmanları
  • Taşımacılık ve araca monte edilmiş ekranlar
  • Sağlam test ve ölçüm aletleri
Kişiselleştirme Seçenekleri
Kapasitatif dokunuş isteğe bağlı
Dokunmatik ekran entegrasyonu isteğe bağlı olarak mevcuttur.
Wan Shujie Display hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%