Merknaam: Sharp
Modelnummer: LQ121S1LG81
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
12,1 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Oplossing:
800(RGB)x600, SVGA 82PPI
Buitenmaatse module (mm):
276(B)x209(H) x9,6(D) mm
Kijkhoek:
80/80/60/80 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
450cd/m2
Interface:
LVDS (1 kanaal, 6-bit), 20-pins connector
Aanraakscherm:
zonder
Sollicitatie:
Industriële apparatuur, instrument
MPQ:
20 -stcs
Garantie:
12 maanden
Verpakking Details:
20pcs/box
Markeren:
800 x 600 TFT LCD-scherm
800x600 industriële tft display
De Vertoning van LVDS TFT LCD
Productbeschrijving
Sharp 12.1 inch 800*600 4:3 SVGA Industrial TFT Module
De belangrijkste voordelen van de Sharp LQ121S1LG81
Breed werktemperatuurbereik
Hoge helderheid en anti-glare coating
Een typische helderheid van 450 cd/m2 in combinatie met een anti-blinkende harde 3H-coating zorgt voor een duidelijk zicht, zelfs bij sterk omgevingslicht.
Langlevend achtergrondlicht
Robuust en duurzaam ontwerp
Industriële constructie met 3H harde coating, geschikt voor zware toepassingen en langdurig gebruik.
Kosteneffectieve industriële interface
De standaard 1-kanaal 6-bits LVDS-interface (20-pin) biedt betrouwbare, laagvermogen connectiviteit met een typisch verbruik van 5,1 W bij 3,3 V.
Beschrijving van de producten
Panelmodel LQ121S1LG81 Panelmerk Scherp
Grootte (inch) 12.1 inch Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 800 ((RGB) × 600, SVGA 82PPI Pixelformaat RGB verticale strook
Module Outsize (mm) 276 × 209 × 9,6 (H × V × D) Afbeeldingsmodus TN, normaal wit, transmisief
LCD Actief gebied ((mm) 246 ((W) × 184,5 ((H) mm Reactietijd 30 (Typ.) (Tr+Td) ms
Kleuren weergeven 262K 50% NTSC. Lichtbron WLED, 50K uur, met LED Driver
Zienhoek 80/80/60/80 (type) Aanraakscherm Zonder
Helderheid 450 cd/m2 (Typ.) Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Contrastverhouding 8001 (type) (TM) Gebruikt voor: Industrieel, Instrumenten
Frameverhouding 60 Hz Milieu Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C
Werktemperatuur: -30 ~ 80 °C
LCM-interface type LVDS (1 ch, 6-bit), connector 20 pinnen FPC-connector JAE, FI-SEB20P-HF, toonhoogte 1,25 mm
Toepassingsscenario's
  • industriële besturingssystemen en HMI-panelen
  • Buiten- en halfbuitenkiosken en digitale borden
  • Medische diagnostiek- en bewakingsapparatuur
  • Vervoer en op voertuigen gemonteerde schermen
  • Robuuste meet- en testinstrumenten
Aanpassingsopties
capacitieve aanraking optioneel
Touchscreen-integratie als optionele functie.
Over Wan Shujie Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%